Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről ismerem fel ha egy...

Miről ismerem fel ha egy gyűrű ezüst?

Figyelt kérdés

Bikalon voltunk osztálykiránduláson az élménybirtokon. Az ékszeresnél vettem egy gyűrűt 500 forintért, és egy osztálytársam is onnan vett hasonlót. Mindkettőbe van ütve valami, és anya is nézegette hogy olyan, mintha ezüst lenne.

kép: [link]

[link]


2011. máj. 30. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ezek valamelyikét találod beleütve, akkor ezüst.

[link]


Egyébként nagyon szép gyűrű, nem tudom miért fontos hogy ezüst-e, de mondjuk szerintem 500ft-ért nem hiszem. Bár elég pici, úgyhogy ha ezüst lenne, akkor se került volna 1000ft-nál többe sztem...

2011. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezüst, acél talán. A fényén lehet amúgy látni, de kép alapján nem vagyok benne biztos. De mivel kő is van benne, tuti drágább lenne, ha ezüst.

De ezzel sincs semi baj. Amúgy ha van ezüstöd, tedd mellé, szerintem észreveszed a különbséget (szóval ne egy kezeden hordd őket) :D

De helyes gyűrű. :)

2011. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!