Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pesti MAGYAROK! Ti hogy...

Pesti MAGYAROK! Ti hogy vagytok Pesttel? én utálom.

Figyelt kérdés

zaj van,sok a "kisebbség",kosz van,szemét,bunkók,semmit nem szeretek ebben a szar városban.úgy tudom Zalaegerszeg jobb ennél.

ha te utálod,akkor miért?és hova mennél szívesen?(város,de nem feltétlen az országon belül)


2011. jún. 2. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek..aza legszebb mindig mondják pest milyen szép...de hol ?:D..parlamentböl nézve vagy hogy kell érteni :D
2011. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen,én sem nagyon láttam még szép helyet peste.mindenhol van grafity,szemét(a szobrokat sem kímélik!!!)és egy csomó koszos kis gec.i vandál,akiket nagyon utálok.(gondolom mindenki)
2011. jún. 2. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
de néha el álmodozok milyen jó hely is lehetne ..lehetne nyugotan sétálni az utcákon akkár éjszaka is nem kéne félni beléd kötnek stb..
2011. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

én is

utálom az emberek miatt, mert itt nincsenek magyarok, csak keverék korcs divatszopó népek, amiben semmi kultúra nincs, vagy identitászavaros nagymagyarkodó alkoholisták, itt az emberek szó szerint áttaposnak egymáson, az utcák mocskosak, alig van zöld környék, a levegő undorító, a víz ihatatlan, a kaja ehetetlen, mindenki rohan és stresszes, a közlekedés szörnyű, a bkv felejtős, mert a metró konzerv, ahol büdös öregek meg bunkó prolik, lecsúszott üzletemberek utaznak, sehol át nem adná a helyét a kismamának meg az idős néninek, a buszok felérnek egy hullámvasúttal, már amikor van állóhely, ha leülsz, valami biztosan beléd ragad, bicikliutak meg nincsenek normálisan kiépítve, rossz minőségűek, ott sétálnak a gyalogosok, kocsival megintcsak nem lehet rendesen közlkedni, főleg az itteni közlekedési morál és útminőség miatt, a kutyások póráz és szájkosár nálkül odasz.ják a kutyájukat az út közepére, mert panelban muszáj 2 dobbermann, meg 3 macska, sőt, néha maguk az emberek is odacsinálnak, fényes nappal az utcán vizelnek, kakálnak, netán vértócsákat hagynak...


undorító hely, undorító emberek, de mindenki ide jön, mert itt legalább nem halsz éhen, ha nem vagy cégtulajdonos.

2011. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

előző vagyok.

engem a graffity nem annyira zavar, habár más művét illene tiszteletben tartani, szóval szobrokra meg szép házakra ne. de ha valakinek van üzennivalója, vgay kreatív és egy mocskos fal kínálja magát, csak nyugodtan. legalább színes lesz tőle a város.


az viszont gondolom senkit sem zavar, hogy az autók miatt a fehér házak feketévé válnak... ugyanezt szívjátok minden nap az utcán.

2011. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát,tele van cigánny@l!
2011. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a sok "kisebbség(zsi*ók,Ci*ányok)"miatt nem csak "Butapestet" hanem az egész országot át keresztelhetjük:Abszurdisztánná!!!

Amúgy szép lenne "kisebbség" nélkül!!!

2011. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen,de sajnos itt soha nem lesz az,hogy este lehet majd sétálgatni :( pedig tényleg jó lenne.(viszont Keszthely körüli kis falukban csodák csodája lehet ilyet)

szar lett ez az egész ország is amúgy,és senki nem tesz érte semmit.(ezt főleg az ígérgető politikusokra értem)

2011. jún. 3. 18:09
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

17.56vagyok


mindenki a politikusokkal jön de senki sem tesz ellenük semmit

persze másokat hibáztatni a saját hülyeségünkért könnyebb. mert akkor enm kell magunkba nézni, hogy ki is szavazott 2/3addal orbánékra vagy gyurcsányékra. ja hogy lusták vagyunk más pártokat is megismerni, vagy alakítani valami sajátot? nincs nekünk erre szabadidőnk, inkább tvzünk, gépezünk egyet...

2011. jún. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó.nemtudom igazából a jobbik milyen lenne,arról is terjedt egy pár cifra dolog,nem tudom mennyi igaz belőle...
2011. jún. 4. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!