Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másoknak mi köze van hozzá h...

Másoknak mi köze van hozzá h én mit szeretek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és a fiús dolgokat szeretem. Szeretem a kamionokat, motorokat, katonákat szóval a fiús dolgokat :D. Apa kamionos és sokszor megyek vele és arra is gondoltam már h ha nagy leszek kamionos leszek. Amikor apa szerel vagy valamit csinál mindig kimegyek neki segíteni, fiúsan öltözök egy kicsit meg ilyenek. Páran szólnak érte h lány létemre a kamionokat szeretem. És akkor mivan? Én is beleszólhatnék h mások mit szeretnek.. :D. Nem szeretem a rózsaszínt, a divatot, spt, fluort meg az ilyen szarokat. Vannak nők akik kamionosok és katonák. Ez miért baj? Fiús lányok, nektek nem szólnak ilyenekért?
2011. jún. 2. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj... te ilyen vagy és kész.

Persze azért megvan az a tipikus kamionos kép... igénytelenség meg stb... azért az nem árt ha adsz magadra, attól függetlenül, hogy ilyen dolgokat szeretsz :)


Azokat meg tojd le, aki beszól... föleg az ilyen kis szánalmas nyávogós sp mániákusok... komolyan röhejes :D


16/L

2011. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
igazából semmi közük hozzá,szóval mutasd nekik a middle fingered és mondd nekik hogy FUCK OFFFFFFFFFFFFFF!
2011. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, egy normális lány, aki ki is mer állni a stílusáért! Halleluja:) Én meg elektromos gitáron nyomulok, rám is néznek néha furán, sőt azt gondolják, hogy csak így pötyögök a hangszeren, mert a lányok nem foglalkoznak komolyan ilyennel és nem szólóznak úgy, mint a fiúk. Hát, de. Ne törődj azokkal, akik nem veszik komolyan az érdeklődésedet!

23/L

2011. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanilyen voltam :) 19 éves koromig

még most is imádom a kocsikat meg szerelni meg olajosan koszosnak lenni a kocsitól :D meg minden ilyesmi

nem baj ha ilyen vagy

én már lányosan nőiesen öltözködök, szeretem a magas sarkút, szoknyát, rózsaszint

de a régi éhem is megmaradt félig

:) ne halgass másokra

2011. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem fiúnak vártak, és szerettem minden fiús dolgot, amit meg is kaptam. Rajongtam a dömperekért, még most is örülnék egynek(nemsoká lesz is, igaz, már az én csemetémnek, de legalább majd nézem, hogy játszik vele), és az én apám is kamionos volt, a legszebb kirándulások voltak azok a dög melegben a sztrádán, és keresni, hová kell vinni az árut :) Ne törődj velük, neked van egyéniséged, ők meg egyenmajmok.
2011. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Na végre,nem egy tipikus hülye kis p.csa! Ne foglalkozz másokkal,illetve egy tanácsom van mit mondhatsz nekik: "A vélemény olyan mint a segglyuk,mindenkinek van,de senkit sem érdekel a másé!" Aztán adjon Isten egészséget,le kell sz@rni őket! :)


25/N

2011. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

kemény csajszi lehetsz! :D szerintem ezzel semmi baj. biztos apud büszke rád, h nem picsogsz, ha olajos leszel, vagy ilyesmi :D

legyél olyan, ahogy jól érzed magad! ezzel senkinek sem ártasz.

2011. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20:22 magadból indulsz ki?
2011. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én kiskoromba is kisautókkal játszottam mert a babák meg ilyenek nem kellettek :O na de szerintem jobb is így :) nekem egyszer volt egy dömperem csak apának volt egy haverja és annak a fiának adtam, apa mondta h cserébe vesz nekem valamit amit kérek és vetettem vele yugioht :D (akkor az osztályban a fiúknál az volt a menő :D). A kamionos kép..nem vagyunk ilyen lottyatt büdös izék :D


20:22 jobbnál jobbakat írsz :D emo az ami sose leszek meg leszbi se. amúgy meg nem igazán érdekelnek úgy a lányok, se a cicafiúk meg emosok. nekem olyan kis takony, átszakadt pasi nem is kéne :)

2011. jún. 2. 20:42
 10/20 anonim válasza:
20.22 vagyok. hol van a válaszom?
2011. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!