Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban gondolkozom...

Egyre gyakrabban gondolkozom azon, hogy törölnöm kéne magam fészbukról, megtegyem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt is megteheted, hogy nem mész föl. És még hasznos is lehet egyszer, ha van.
2011. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igaz...akkor nem megyek fel...remélem kibírom, eléggé függőséget okoz ez a sz.r
2011. jún. 2. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Hmm, de akkor ez azt jelenti, hogy volt kivel használnod az oldalt, és akkor vannak barátaid is, nem? Találkozzatok élőben, beszéljetek MSN-en...
2011. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dehogy vannak...ezek csak érdekkapcsolatok:S de néha rámírnak , és még az is több mint a semmi...szánalom:S
2011. jún. 2. 23:39
 5/9 anonim válasza:

Én már rég kitöröltem volna, ha az asszon hagyná.

Csak kiprobáltam, de rájöttem hogy fölösleg.


Viszont azokat sem értem akik ezeregy képet tesznek fel magukról. Szerintem a kelleténél több információt elárul a személyről.

2011. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

úgy tudom, nem lehet törölni, csak hibernálódni:(

(én ezt hallottam, ezért nem is mentem fel)

2011. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az iwiw-vel vagyok így, már nem léptem fel vagy fél éve. De nem töröltem magam, ahhoz túl sok ismerős van, akinek szükség lehet az elérhetőségére. Mondjuk azelőtt is csak telefonkönyvként használtam.

A facebook sem sokban külömbözik, szóval szerintem is elég, ha nem mész fel.

2011. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen ezt már én is hallottam, hogy állítólag nem tudod magadat törölni csak hibernálni, aztán kb két hét múlva már lehet...vagy nem tudom, én valami ilyesmit olvastam. Inkább maradok annál , hogy nem megyek fel....mondjuk szinte csak játékra használtam de amikor meglátom az idióta kiíírásokat......
2011. jún. 3. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:

De lehet törölni!


[link]

2011. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!