Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud tükörírással folyékonya...

Ki tud tükörírással folyékonyan írni?

Figyelt kérdés
Mármint jobbról balra, írott betűkkel, teljesen folyékonyan, gyorsan, és tükörrel olvasva rendes írás lesz. Én 25 éves vagyok, de gyerekkorom óta rendesen tudok így írni, ha unatkozom, így jegyzetelek, sokat gyakoroltam már, de nem tudom, hogy van-e így más is, ez megszokott dolog-e.
2011. jún. 5. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia, nem tudom, mennyire gyakori, de én is tudok, és kb. olyan 6., 7.-es koromban jöttem rá. :) Sőt, fejjel lefelé + tükörírással is tudok írni. Anno a magyartanárnőnk elámult ezen, és az osztályban rajtam kívül senki sem tudta ezt csinálni :)


Amúgy azóta megtanultam gyorsírni is, ami szintén nem kutya dolog :)

2011. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nem éppen megszokott, de örülj, hogy erre is képes vagy!
2011. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én pl nem tudok:D Bár még fel sem merült bennem, hogy megpróbáljam, de szerintem nem menne, kipróbálom most :D
2011. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, viszont mindkét kezemmel tudok olvashatóan és gyorsan írni.
2011. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

én kicsi korom óta tudok,ugyanúgy,mintha rendesen írnék

20/L

2011. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23:44 vagyok, nem tudok:D
2011. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom mi az a tükörírás.
2011. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem semmi képességek, én fejjel lefelé nem tudok rendesen, csak egy kicsit, ha figyelek, de a tüköríráshoz nem kell figyelnem. Azon csodálkozom, hogy jobbkezes vagyok, és olvastam valahol egyszer, hogy általában a balkezesek képessége ez. Balkézzel csak nagy odafigyeléssel tudok vmi írást véghezvinni, persze rendes írást.

Le a kalappal, az igen!

2011. jún. 5. 23:48
 9/20 A kérdező kommentje:
Tükörírás: jobbról balra írsz, és fordítva formálod a betűket, 180 fokos tükrözéssel, s amit leírtál, tükörrel rendes írásként olvasható.
2011. jún. 5. 23:51
 10/20 anonim ***** válasza:

Leonardo da Vinci

balkezes volt -és mindent, amit leírt tükörírással írt le.

[link]

2011. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!