Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nők tetszenek a férfiak...

Milyen nők tetszenek a férfiaknak? és milyen férfiak a nőknek, legjobban? és mit néztek meg először egy pasin, ill. csajon először? A válsz végére írd oda légyszi lány vagy fiú vagy e

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Az hogy kinek milyen ember tetzik az változó, ezt ízlés és érzelem szabja meg...

Amit először megnézek az arca, ruházata hogy tiszta-e, fontos számomra a cipője, nem tudom megmondani mért, de azt mindig megnézem, aztán jöhet a többi :)

22/L

2009. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az arc számít! 25 éves lány vagyok, nálam a testalkat nem annyira fontos, lehet vékony, sportos, egy picit teltebb is akár (de azért ne nagyon telt). Tetszik, ha kedves, picit huncut mosolya van. Lehet kisfiús vagy férfias is.
2009. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!