Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » érdekelne, hogy a THC a fű...

érdekelne, hogy a THC a fű hatóanyaga PONTOSAN MEDDIG mutatható ki vér -és vizelet vagy egyéb vizsgálattal a szervezetben?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és sosem éltem drogokkal, cigarettát egyáltalán nem, alkoholt pedig mértékkel fogyasztok. Szombaton életemben először kipróbáltam a füves cigarettát, 2-szer szívtam belőle, ez pont akkora adag volt, hogy nem gyakorolt rám semmilyen hatást, sem hányingert vagy rosszullétet, sem pánikszerű következménye nem volt, és nevetés vagy önkívület sem. Az érdekelne, hogy ilyen esetben - egyszeri és kis mennyiségű fogyasztás - meddig mutatható ki vérből és vizeletből?
2011. jún. 6. 18:30
 1/5 anonim válasza:
3-4 vagy 4-8 óra a vérben a gyakoriságtól függően néhány nap.1-3 hónap vizeletben, 2 generáción át a gerincvelő folyadékben
2011. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a gerincvelő folyadék dolog komoly?
2011. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pl. ha mintát vesznek belőlem megtudhatom hogy a nagyapám füvezett?
2011. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha igen, ki a rákvörös atyaistent érdekel????????????????
2011. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem még sose teszteltek de én úgy tudom 1-2 hónapig mutatható ki kb
2013. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!