Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok a kétszinü,...

Hogyan reagáltok a kétszinü, irigy barátnökre? 22L.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha eddig is azok voltak, akkor én sem raknám a barátnőt és kétszínű-irígyet egy helyre.

Ha megváltoztak és lettek ilyenek, te pedig maradtál amilyen voltál, akkor talán itt az ideje más barátnő után keresni. Emberek jönnek mennek az életünkben. Van aki jobban fáj, van aki kevésbé, hogy változnak/változunk elveszítünk. Kezdd el megpróbálni elfogadni ezt.

2011. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha irigy és kétszínű, akkor nem barátnő, és igyekszem minél gyorsabban leépíteni, mert túl rövid az élet arra, hogy vki olyanra pocsékoljam, aki az önbecsülésemet tapossa a sárga földig és elszívja az energiáimat. Illetve maradnak még a frappáns, bújtatottabb beszólások.
2011. jún. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Elviszem őket Pándi Andráshoz(google),egy kis csevejre!
2011. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
:D:D:D Utolsó, te sem vagy 100as.;):D
2011. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
:DD
2011. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

SEHOGY. NEM IS SZABAD!


Elég ha te tudod magadban milyenek is igazán... így ha eljön a pillanat, és ki kell használnod valamilyen segítségét, ott lesz. Menj az érdekeid után. Mindenki jó valamire...

2011. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen "barinőm".jól elvertem aztán szartam a fejére... =)
2011. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez egyre jobb, kihasználni, elverni.

Ugyan már.

Ha neked nem tetszik a viselkedésük, innentől nem igazi barátnőid, és nyíljon meg a szemed, és szólj másokhoz, és felépíthetsz újakat.

2011. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Ebbe a kérdésbe már tényleg nem illik a barátnő szó.Csak azt nem értem,mért kell mindig mindenkiben csalódni.Mért nem lehet feltételek nélkül vakon megbizni a másikban ugy,hogy ne féljek attol,hogy a hátam mögött kibeszél,vagy átver,vagy hazudik.És mért kell a szemembe jópofit vágni,mért nem lehet nyiltan megmondani ha valami nem tetszik!Kár,hogy ilyen az élet,és hogy mindenki csak a saját hasznát keresi a másikban!
2011. jún. 9. 23:00
 20/22 anonim ***** válasza:
egy jó tanács: ne bízz meg senkiben maximálisan ! ! !
2011. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!