Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok azokra az...

Hogy reagáltok azokra az e-mail-ekre, melyekben az áll, hogy szerencsétlenség ér, ha nem küldöd tovább x időn belül x embernek?

Figyelt kérdés
Van, aki hisz ebben egyáltalán?
2009. jún. 8. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kitorlom.
2009. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már kb 1000 év szerencsétlenséget gyűjtöttem a szerelemben.XD Szerintem mára már mindenkinek leesett,hogy ez hülyeség.Legalábbis én senkit nem ismerek,aki ezt komolyan venné.
2009. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Az emberi hiszékenységet és az idősebb, vagy pont, hogy nagyon fiatal korosztály naivságát kihasználó kéretlen levelek. Sok mindent lehet e-mailben küldeni egymásnak, de szerencsére átkot még nem. Egy szó, mint száz: DELETE
2009. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Törlöm és még morgok is arra, aki küldte :)
2009. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rólam levették Szegeden a rontásokat:) Azóta nem jött ilyen mail:P:P
2009. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elküldöm a küldőt a [link] oldalra.

Ha ebből sem érti meg, akkor reménytelen eset.

2009. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
megnyomom a delete gombot
2009. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenceim azok, amik így kezdődnek: "ha kitörlöd, neked nincs szíved!"... és persze, hogy hány centet, meg fillért fizet címenként a valaki... és ugyan azok a levelek, ugyan azoktól, évek óta... nem tűnik fel nekik, hogy a másfél hónapos kisgyerek azóta már iskolás kellene hogy legyen és az sem, hogy változnak a nevek, vagy a városok, csak a szörnyű fotók ugyan azok. A főnökasszonyomtól heti 2-t kapok átlagosan...
2009. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Az ilyen primitív fogyatékos barmok miatt inkább nyitottam egy új felhasználónevet...ott tartottam hogy ahogy valaki írt,szia helyett,a feszült idegeknek köszönhetően csak egy K#rva anyádat kapott :-))
2009. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, én is anyázok magamban sokszor, dehát a "barátaimnak", ismerőseimnek mégsem írhatok ilyet.

Örülök, hogy nemcsak engem bosszant, én is kitörlöm azonnal az ilyen leveleket.

2009. jún. 9. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!