Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok a kétszinü,...

Hogyan reagáltok a kétszinü, irigy barátnökre? 22L.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

nem keresem a társaságukat

18/L

2011. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

nem tenném egy mondatba a kétszínű és a barátnő szót. nemes egyszerűséggel ez nekem az életben sem passzol. vagy kétszínű, vagy barátnő. :D

17/L

2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Na látod nekem ezért nincs. Engem is sokszor átvertek így szinte igaz bnöm nincs is. De nem is hiányoznak. Simán teljes az életem nélkülük.
2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megszakítom a kapcsolatot velük magasrol teszek a fejükre és igyekszem figyelmen kívül hagyni minden közeledést.
2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Fú, nekem egyvolt, de ha leírnám, holnap még itt ülnék.Abban irigyek, amiben versenytársat látnak benned(pasi, öltözködés, iskolai eredmények, munkaelőmenetel, életszínvonal stb.)Ilyenkor lazán el kell könyvelned, hogy jobb vagy.Ha nem így lenne, lesajnálnának,nem irigykednek.Jó, persze ne fölényeskedj, de vedd elismerésnek.Amúgy miért nem szedsz össze egy igazi barátnőt?Jó, mondjuk én 25 éves vagyok, és mindig társasági voltam, tudom a csajokkal nehezebb, nekem monstanra "csak két" barátnőm van, de őket nem adnám semmiért.
2011. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen barátnőm. Aki ilyen, azzal nem barátkozom. 22L
2011. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az ő nyomotult lelki világuk miatt(mert attól olyan irigyek) nem fogom sz@rul érezni magam. Ahogy írták is, egyszerűen zárd ki őket a hétköznapjaidból.:)
2011. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Eddig aki volt barátnőm,nem sok,de azonnal "hátbaszúrtak"ahogy tehették.Én úgy vagyok vele,hogy mindenkinek adok egy második esélyt,de harmadikat soha!!!Egyetlen egyszer tértem ettől az elvemtől,és majd bele is rokkantam...Nekem nem kellenek sem érdek,sem irigy barátnők,nagyon jól meg is vagyok nélkülük,így a 40 évemben is..
2011. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ellentmondás van a kérdésben: aki kétszínű és irigy, az nem barátnő, legfeljebb ismerős.
2011. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
arra voltak irigyek, hogy ERŐS vagyok! szameg, és amikor gyenge voltam (mert ugye a barátai előtt nem játsza meg magát az ember-gondoltam én), akkor már jött a sz.patás, hogy úúú mennyire elviselhetetlen vagyok. Ellenem fordultak, földbe aláztak, kibeszéltek minden ízben, pont, amikor a legnagyobb szükségem lett volna barátokra. De igazuk volt, erős vagyok :) Nélkülük talpra állni valójában sokkal jobbat tett a személyiségfejlődésemnek, és azóta van más, akikkel barátkozok:)
2011. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!