Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok a kétszinü,...

Hogyan reagáltok a kétszinü, irigy barátnökre? 22L.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen. Engem mikor felnőttem értek a nagy csapások. Mostmár csak javasolni tudom, hogy el kell fogadni. Ez nem jelenti, hogy sose lehet egy igazi barátnőd, de ne úgy indulj neki. Csakis magadban bízz, és érd el a céljaid, és legyenek barátaid, és majd látod milyen kapcsolatotok lesz később.

Én bajom a hazugság. TOtál nem is értem, már felakarom tenni itt a kérdést, hogy főleg olyannak akitől se haszna se baja nem származik, vajon miért hazudik olyan aki barátnőnek állítja magát . Bár tudom nem is mélyült vele a kapcsolatom, annál inkább meglepett, mikor épp előttem bukott le. Igen kínos lehetett neki.

2011. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

szerintem aki kétszínű és irigy az nem barátnő..

én velem is volt olyan, hogy egy állítólagos barátnőm, hirtelen ilyen lett és amint észbe kaptam, elfordultam tőle, majd amikor megkérdezte miért tettem, szembesítettem.. akármennyire is könyörgött, megmondtam neki, hogy felejtsen el

2011. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!