Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiktől lesz jobb kedve az...

Melyiktől lesz jobb kedve az embernek az alkoholtól vagy a fűtől?

Figyelt kérdés
Alkohol alias pia,fű alias brokkoli,marcsika
2011. jún. 9. 01:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem ez függ attól is,hogy milyen kedélyállapotban voltál piálás/füvezés megkezdésekor.
2011. jún. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fűtől mindig, az alkoholtól szinte soha nem lett jobb hangulatom. És nem vagyok kivételes ezen a téren úgy látom. Ráadásul azok akik alkoholtól jó hangulatúak lesznek, általában az öntudat és önkontroll vesztés határán érik ezt el.
2011. jún. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kommentelőkkel. Függ a kedélyállapottól az alkohol is és a fű is. A fűnél viszont mennyiség is számit ami már tudatvesztés határa . Apukám mesélte szégyenkezve hogy gyerekkorában volt "szerencséje kipróbálni" hogy füvescigit adtak neki kicseszésből. Olyan "depresszióba" esett a drog hatása alatt, hogy öngyilkosság gondolatok keringtek a fejében mig ki nem tisztul. Persze voltak problémái gyerekkorban, de sosem fordult meg öngyilkosság a fejében.
2011. jún. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ráadásul azok akik alkoholtól jó hangulatúak lesznek, általában az öntudat és önkontroll vesztés határán érik ezt el az alkohollal.


Javítottam a félre értés miatt.


Én még egy füves cigi elszívástól depressziós ember nem láttam. Ha túl sokat szív az ember akkor először röhögö görcsösöt kap az ember, aztán parás lesz. De ez hamar elmúlik. Csak nem szabad tovább szívni.

2011. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem spec attól lesz jó a kedvem,ha nyakonvághatom az olyanokat,akik ezekkel élnek!
2011. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ma 10:19-es én meg főleg az alkohol árusítókat és reklámázókat vágnám nyakon. Javaslom te is ott kezd a nyakon vagdosást!
2011. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

11:45!

Nem a reklámokkal van a baj,hanem a szülőkkel!

Akik isznak mint a gödény és a gyerek ezt látja,ezt tanulja!A család felelősségét nem kéne a médiára kenni!

2011. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amúgy a cannabis sokkal jobb mint az alkohol. nem nagyon látott még senki olyat hogy betépett ember verné a családját, ellenben a piával...
2011. jún. 9. 12:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Dehogy-dehogy. nem jobb.Másabb.

Máshogy cseszi szét az életed.

a vége ugyanaz.tönkrement család.

2011. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
pesszimista is meg laikus is :D
2011. jún. 9. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!