Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaparos sorsjegyröl vélemény?

Kaparos sorsjegyröl vélemény?

Figyelt kérdés
Én most kapartam el egy kis pénzt de nem nyertem. Nagyon rosszul esett. Mostanába nem fogok venni. ez tényleg átverés az egész. A zöme nem nyerö.
2011. jún. 9. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
:DDD Persze, hogy a zöme nem nyerős, hiszen akkor mi lenne benne az üzlet? Elárulom neked, a lottósorsoláson is, az aheti lottózók zöme nem nyer. Minden sorsjegy hátuljára rá vannak írva a nyerési arányok. Hogy legyen egy pozitív példa is. Anyukám tegnap nyert 4000 Ft-ot egy 1000 Ft-os valami buksza nevű kaparóson.
2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja a buksza jó (csak drága), mi is nyertünk 22 ezret rajta.

Én szeretem a kaparós sorsjegyeket, mert egyszer már nyertem egy nagyobb összeget, de minden embernek csak 1x van szerencséje szerintem...de azért reménykedek.:)

2011. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A Nyerőkártya a jó! Szombaton kapartam rajta egy 5000 forintost. Am csak 300 Ft ba kerül. Am nyertem már vele 1800-at 800-at csomószor!
2011. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az édes élet nevűvel nyertem 10 ezret egyszer.

Kétezret meg most a napokban a bukszával.

Régebben is nyertem,horoszkópossal.

Azért nem csak egyszer van szerencséje az embernek...csak nem mindegy milyen téren.

2011. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, de akkora szerencsém még egyszer nem lesz.:)
2011. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én valahányszor veszek ilyen kaparós sorsjegyet (akár milyet) valamennyit mindig nyertem rajta :D

500 Ft-ot, 1000 Ft-ot, egyszer volt, hogy 5000-et nyertem.

2011. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát én csak a Fáraók kincsével szoktam játszani, de eddig max. 300 Ft-ot nyertem... :(
2011. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

szia

én éppen ma vettem 6.000 -ért sorsjegyet és 5200-at nyertem. majdnem az árát visszakaptam de tény hogy mindenért megkell dolgozni mert mindig azok nyernek milliókat akik gazdagok. igaz? másrészről ha sokat költesz rá 100% hogy nyersz de csak olyan 20-25% hogy egyszer VÉGRE nagyot nyerj és valóra tudd váltani az álmaidat. én is most szeretném a padlást szobának megcsinálni meg a tetőt is teljesen felkellene újítani mert beázik legalább 15 helyen de ugye az pénzbe kerül. sajnos mindenért meg kell dolgozni. és ha dolgozol is mennyit tudsz félretenni? és hány év vagy évtized kell ahhoz hogy össze tudd spórolni és megvalósítani azokat a dolgokat amiket szereznél vagy éppen muszáj. sajnos ez van, nagyon nehéz a mai világban. pl én 60.000 Ft-ot keresek havonta de csak nagyon ritkán van az hogy legalább 20.000 Ft-ot félretudok tenni. ( és a számlákat nem én fizetem hanem a papám nyugdíjából megy illetve anyu testvére is nyugdíjas ő pedig bevásárol naponta. tehát nekem nemkell (egyenlőre) fizetnem a családi kasszába. én próbálok félretenni hogy a lakást meglehessen csináltatni. viszont minden hónapban fel kell töltenem a telefont az már 3500, minden hónapban van vagy névnap vagy születésnap az már 5.000 (mert annyit szoktam a borítékba tenni) illetve minden hónapban bérletet veszek az 15.000 Ft+ lottózom de csak luxort veszek és az 350/hét tehát olyan 30-35 ezer simán lemegy havonta. és ha megyek a mamámhoz ő 200 km-re lakik a vonatjegy 14.000 ft mert én fizetem ha anyuval megyek az övét is. tehát 50.000 ezer szinte mindig elmegy havonta. erre szokta a mamám mondani hogy nem veszünk semmi olyat hogy nah most úgy ennék egy csokit vagy nyáron ha ott vagyok úgy fagyiznánk. sajnos ilyen az élet. remélem hogy egyszer azért szerencsém lesz nah és persze neked is kedves kérdező, illetve mindenkinek kívánom aki ezt elolvassa.

2011. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
előttem szólóm én 2 db fáraó kincsével nyertem 1600-ot! mind2-n 800-800 ft-ot
2011. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van itt matematikus, mondja meg az igazat: a Buksza felirata szerint átlagosan minden harmadik nyer. Tizenkettőnél tartok, és egyik sem nyert. Átverés? Nem szoktam sorsjegyezni, de most kedvet kaptam hozzá - ami ezúton aztán el is múlt.
2012. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!