Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez korai egy 16 éves lánynak?...

Ez korai egy 16 éves lánynak? Olvassátok el végig lent.

Figyelt kérdés
Sokat szoktam gondolni férfiakra, és már nagyon kíváncsi vagyok milyen lefeküdni egy férfivel. Úgy érzem, hogy meghalok a férfiakért, már alig várom, hogy kiszívjam valaki nyakát és csókolgassam. A környezetemben levő fiúkra is mindig így gondolok. Lefeküdnék akár 7-8 fiúval is egyszerre (gondolataimban). De ezt, a baráti társaságom egyáltalán nem látja rajtam. Szűz vagyok még, és alig bírom már így. De még most sem talákoztam, azzal a férfival aki igazán szeret és akinek oda adnám a szüzességem.
2011. jún. 9. 15:13
 1/7 Bogee123 ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez teljesen normális dolog.. örülj neki, hogy tudsz szeretni. Valaki nem tud..és ha anyud megengedi, bele is mehetsz, elég nagyvagy már hozzá :D

Sokszerencsét

Byebye: Bogiee

2011. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dolgoznak a hormonok. Ez így van rendjén. Egyenlőre tartogasd magadat annak, aki majd ezt valóban kiérdemli. Addig is elégítsd ki magad, mint minden egészséges ember.
2011. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tudod ahogy most olvastam a soraidat amiket irtal tatva maradt a szam.es majdnem le estem a szekrol.
2011. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-dik válaszoló miért? CSAK ilyenekre gondolok, nem csinálom.
2011. jún. 9. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne olvass ennyi ostobaságot,ami csak a szexről szól. Uralkodj magadon és a gondolataidon. Várj még egy-két évet,amíg találkozol egy olyan férfivel,aki szeret és te is szereted. Okosabb dolgokkal foglalkozz,mert a szex nem minden az életben. Hacsak nem akarsz a ribik közé tartozni.
2011. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok, de már alig, várom hogy lefeküdjek egy olyan férfivel aki igazán szeret.
2011. jún. 9. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
ott a kulcsszó:igazán szeret...igen,előbb találnod kell egy ilyen embert...de nézd meg jól,ha találsz,mert lehet,hogy csak a hormonjaid irányítanak és elvakultan ráfogod,az elsőre aki szépeket mond,hogy ő az és kiderül h csak a szex kellett neki és akkor nagyon nehéz lesz felvakarni a padlóról...használd az eszedet is közben és ami a legfontosabb:ne keresd az igazit...ha keresed,lecsúszol arról,hogy megtaláljon...
2011. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!