Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy tetszik, vagy hogyan hívjam el valahová? (olvassátok el a lenti szöveget is pls)

Figyelt kérdés
Szóval ennél kicsit komplikáltabb a dolog, én 15 éves vagyok, a csaj meg 13, aki történetesen pont a haveromnak a húga. Sokszor látom amikor haveromnál vagyok, de csak köszönni szoktunk egymásnak, és nekem még sose volt barátnőm. Szóval kérdésem az lenne, hogy hogyan szólítsam meg igazából, hogyan kezdjek bele az ismerkedésbe, és hogyan mondjam el neki, hogy tetszik nekem, vagy hogyan hívjam el valahová? (A normális válaszokat előre is köszönöm:)
2011. okt. 7. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérhetnéd a haverod segítségét is ebben, hátha tud segíteni. Vagy ha nem akarod a haverodat belevonni túlzottan, beszélj a csajjal arról, hogy: "jaj de hülye bátyád van, tudnál mesélni róla valami vicces sztorit ami vele megtörtént?"
2011. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Elég nehéz, tapasztalatom nekem sincs, de egy jó barátom, mikor ugyanilyen kérdést vetettem fel, segítségkérés gyanánt, azt mondta: SZAVAKKAL.

Persze, ez nem olyan egyszerű, meg ilyenek, ha el is mondod neki, utána hogyan tovább... de max fél óra az egész, vagy pofáraesel, de nem vesztesz semmit, vagy valami nagyon jó ér....


mellesleg, de ez csak személyes tapasztalat:

ha tartani akarod a jó kapcsolatot a barátoddal, akkor ne erőltesd. Tudom nehéz :(, de sok szerencsét!

2011. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szia tetszel elmegyünk valahová?

vagy? otthon tartotok tyúkot?:D

2011. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Találj ki valami okot arra, hogy foglalkozzon veled...ismerkedjetek össze és ha már jobban ismeritek egymást hívd el.;-)
2011. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
58%
sehogy..házinyúlra nem lövünk!
2011. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 dickson válasza:
37%
oda mész hozzá egy szál rózsával, megfogod a kezét és romantikusan a szemébe nézel.. aztán mondod neki: "na idefigyejjéé baszod, tetsző nekem, gyüssz vagy rohadj meg a ká anyádat ? aztán választól függően adhatsz neki 1-2 pofont is, esetleg megrugdalod de gyomorszájba mert ott jobban esik. ha meg beszari vagy nintendózzá és ne tegyél fel hülye kérdéseket.
2011. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Egyszerüen: odamész hozzá leköpöd, hajolj le! és bevered neki. Ha ellenkezik a bézbózütő a barátod!
2011. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát ha nem is segítettek, de legalább megnevettetettek, és az jobb mint a semmi :)
2011. nov. 7. 20:06
 9/15 anonim válasza:
100%

egy jó tanács: először a haveroddal tárgyalj... én nem feltétlenül örülnék, ha a kishúgomra rá akarna nyomulni egy haverom/barátom... ha belemegy, és csak akkor... valószínűleg ő is segíteni akar majd, vagy megkérheted, de ha nem szeretnéd, akkor míg a haverod kimegy a mosdóba vagy kajálni akar, keresd meg a kis csajt, h unatkozol, és esetleg nem társalogna-e veled?! :) Remélem segítettem.

(Ja igen, ha nem tudod, hogy a beszélgetést, hogy folytasd... semmiképpen, ne kérdezd meg a mizu, hogy vagy és milyen napod volt kérdéseket, úgy is az lesz a vége, h köszi semmi, jól és jó... inkább keress vele közös témát, biztos van egy két pószter a falán!) ;)

2011. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
szerintem beszélj a haveroddal , ki tudja mennyire komoly , de ha az , akkor megérti , mesél a csajról , hogy milyen , mit szeret , esetleg rákérdez h bejösz-e neki ... de a legrosszabb , ha összejöttök és összetöröd a szívét ... a barátság akkor már lehet hogy véget ér ... volt már rá példa :/ remélem ez segitett ... amugy legyen önbizalmad ... hajrá :)
2011. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!