Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lehetett ez a jelenség,...

Miért lehetett ez a jelenség, amit láttam/hallottam?

Figyelt kérdés

Kb 5-6 éves koromba történt az eset, azóta is eszembe jut néha. Este felébredtem, de úgy hogy reggel nem emlékeztem rá, csak később. És amikor felébredtem, az ágy szélén feküdtem, a fal felé fordulva, és ott ilyen tök érdekes koponyákat láttam sorakozni egymás alatt-felett. Emlékszem hogy akkor nem ijedtem meg, mert elég kómás voltam, de így belegondolni elég ijesztő.

2.Tavaly nyáron anyánál aludtam, mert apa elment 1 hétre. Nem tudtam elaludni és nagyon durva hangot hallottam. Olyan volt, mint ha a házból jött volna, és egy madár csiripeléséhez hasonlított, de sokkal durvábban,gyorsabban és hangosabban. Anya szerint csak a szomszédban levő madarak voltak. Elképzelhető, de sztem akkor nem hallottam volna, hogy a konyha felől jön.. :( Tényleg létezhet ilyen hiper hangú madár ?

Köszi előre is.


2009. márc. 20. 19:28
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát lehet hogy tul sok horrort nézel, vagy remélem nem így van valami új betegséged van sztem.
2009. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jelenség az álom.
2009. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A koponyák valószínűleg a kómának köszönhető, az agy még álmodik és odaképzeli ahová nézel. A hangok pedig igen, madarak és egyéb házbeli hangok. Az egyéb házbeli hangok a hőtágulásnak köszönhető. Amikor este hül a levegő, akkor a ház zsugorodik és ezek a "pattanási" hangok hallatszanak néha elég furcsán.
2009. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Biztos hogy nem álom volt.

Amúgy tudom ezeket a pattanási hangokat ismerem mikor recsegnek a bútorok, de ez ilyen folyamatos volt. Mintha két macska összeverekedett volna de ez ilyen folyamatos hang volt, kb egy percig tart. Elég durva.

2009. márc. 20. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem ide tartozik: kiskoromban anyával csak ketten voltunk este itthon, és mindketten bent voltunk a szobámban, és füttyentettem egyet, erre valaki a másik szobából visszafütyült, én meg újra, erre jött még egy válasz, ez így ment egy darabig, amikor anya rám nem szólt, egy kis időre abbahagytam, majd újra kezdtem, de akkor már nem volt semmi, azóta se tudom hogy mi volt az
2009. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

OFF: Utolsó válaszoló, hogy történt? Csak ennyi? Soha semmi többször nem fordult elő? Nagyon érdekel a téma!


ON: Lehet, hogy árnyék-fény hatás volt a koponya, a hang meg lehet, hogy a madarak megijedtek esetleg, és ettől intenzívebben csiripeltek.

2009. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"utolsó" vagyok :D

igen, csak ennyi volt, valaki vagy valami visszafütyült, tudom hogy hihetetlen meg hülyeségnek hangzik, meg kicsi voltam de tisztán emlékszem rá

volt egy másik eset is, mikor az éjszaka kellős közepén a konnektorból kihúzott rádió megszólalt...

2009. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezek annyira érdekesek, ezért félek én este :D (nem csak a sötétben.. nappal is ha egyedül vagyok) hogy egyszer elkezd recsegni a padlás lépcső, bekapcsolódna a tévé vagy valami, hát szívrohamot kapnék :D
2009. márc. 22. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
A rádió nekem is megszokott szólalni, ha kihúzom a konektorból. Biztosan a transzformátor vagy valamelyik elektromos ketyere.
2009. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!