Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa hangot hallottam...

Nagyon furcsa hangot hallottam többször is, szellem lehetett?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen ültem egy székben, és furcsa hangot hallottam mintha szét taposnál egy szilvát vagy egy szaftos valamit...közvetlenül a fülem mellett. Kivittem mindent a kis helységből, és akkor is ugyanúgy hallottam, el nem tudom képzelni mi lehetett, csak a szellem marad..pedig én idáig nem hittem bennük de most már kezdek félni.


Szóval létezik hogy szellem volt?


2010. márc. 13. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
meglehet szerintem. én hiszek bennük. vannak az életben megmagyarázhatatlan dolgok.
2010. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak éhes voltál, és korgott a gyomrod.
2010. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem szellem volt.

Akkor inkább láttál volna valamit, de ez elég furcsa, hogy szilva-széttaposás hangot hallat a szellem...

Én csomószor hallottam megmagyarázhatatlan hangokat. Egyszer pl a tetőre becsöpögő hó volt az. Pedig a ház alsó szintjén hallottam a hangot. Valahogy a falak "tovább vitték". Érdekes volt.


Szerintem ne gondolj egyből szellemre.

2010. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Titanic. ***** válasza:
Lehet hogy egy egér volt az irodádban
2012. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!