Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszédokkal?

Mit csináljak a szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Úgy 2-éve jöttek ide. Elejében aranyosak és kedvesek voltak, de az utóbbi időben sok gond van velük.

1-Hónapja meghalt dédimamám, ők akkor buliztak, én meg a nagymamámnál sírtam.

De mindig minden állatuk a mi kertünkben van. Szóltunk már nekik de semmi. Mit lehetne tenni?



Minden választ köszönök.


2011. jún. 11. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadd részvétem a dédnagymamád miatt.

Mindenesetre nem várhatod el, hogy ők is szomorúak legyenek a te dédid halála miatt. Nem is ismerték, amellett meg, lehet hogy ez a buli már jóval előre be volt tervezve, és a meghívottakkal nem tehették volna meg, hogy lemondják. Biztosra veszem, hogy nem azért tették, hogy fájdalmat okozzanak neked.


Az állatokat meg ugye nem tudják irányítani. Persze, jobban kellene rájuk figyelni, ha nagyon zavar, szólj rájuk erőteljesebben.

2011. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg nyihognak, vihognak áthallatszik és zavar.
2011. jún. 11. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek lehetnek álomszomszédai...mindenesetre vannak rosszabbak is hidd el... lehet hogy a mostani lelkiállapotodban apró dolgok is sokkal jobban fájnak
2011. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!