Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok igazán beszélgetni...

Nem tudok igazán beszélgetni senkivel. Úgy értem ha találkozom ismerősökkel, szomszédokkal, leblokkolok. Más is van így van csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Már előre ideges leszek ha meglátok egy ismerőst és beszélgetni "kell", a lépcsőházban kerülöm a szomszédokat, kilesem hogy mikor üres a terep, persze nem mindig jön össze. Pedig van babám, mindig lenne téma mert kérdeznek is róla, de csak idétlen hülyeségek jutnak eszembe, dadogok, utána tök hülyén érzem magam. Néha előre megfogalmazom, mit fogok mondani ha összefutok valakivel (csúnya idő van stb), de még az sem jön össze. A közvetlen környezetmben elég jól elbeszélgetek bárkivel, de nem sok ilyen ember van, leginkább a párom. De még nekik is nehezen fejezem néha ki magam, de az más. Az is baj hogy kicsit zárkózott vagyok, de attól még jó beszélgetőpartner, nem?
2009. jún. 21. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezgesd az embereket, hogy mivan velük, ugyanis magáról általában mindenki szeret beszélni.

Aztán ha megkérdezi mivan a babával, akkor elmeséled neki, hogy mit csinált ma, arról csak tudsz talán mesélni.

Elmondod mit csináltál ma, ezekhez úgyis hozzászólnak, hogy ők mit csináltak ma, és már kész is a beszélgetés.

Lényeg, hogy ne görcsölj. Egyébként lehet jó ötlet lenne sokat olvasnod, bár gondolom baba mellett nincs sok időd.

2009. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, és sikerült legyőzni. A legfontosabb hogy ne görcsölj,ne izgulj. Lazíts egy kicsit! Próbálj meg többet beszélgetni másokkal hátha az segít!
2009. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Egy kezemen megtudom számolni hány emberrel tudok "oldottan" beszélgetni.De annyira nem zavar :)
2009. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 5 emberrel tudok csak beszélgetni: apukám, anyukám, tesóm, nagymamám, a legjobb barátnőm.

senki mással.

2009. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!