Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tapló szomszéd...

Mit csináljak a tapló szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Pontosabban csak egyel. Nem közvetlen telekszomszédom, hanem egyel arrébb lakik egy öregasszony. Nem olyan öreg, 60 körül lehet ránézésre. De egyébként az egész utca rajtunk keresztül jár át, mert az utca első házában lakunk.

Szóval tegnap délután jött haza az öregasszony, én épp a kapunkban voltam. Kb egy méterre volt tőlem. Ráköszöntem, erre rám se néz megy tovább. Pedig kizárt, hogy ne vett volna észre, rendszeresen ezt csinálja.

Ráadásul múltkor nálunk volt az édesanyám. Mikor ment el épp megint jött az öregasszony. Neki tudott köszönni érdekes módon, nekem nem.

Most mit csináljak vele? Én is menjek el mellette szótlanul, mintha ott se lenne?


2011. okt. 5. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű, ne köszönj neki.


Az iroda, ahol dolgozok, egy régi bérházban van, sok gyökér öreg lakik benne. 1.5 hónap után meguntam, hogy senki nem köszön vissza, azóta csak annak köszönök, aki nekem is köszön.

2011. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én leszarnám a képét és nem köszönnék én se neki.
2011. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát jó, lehet hogy ezt teszem. Csak ez olyan izé... mert általában szeretek mindenkivel jóban lenni. Ami persze nem jelenti azt, hogy mindenkivel órákig diskurálnék, de azért általában köszönni szoktam mindenkinek, akit ismerek. Sőt ha valaki ismeretlenül rámköszönne, az a minimum, hogy visszaköszönök neki.

Meg azt nem értem, hogy ha az öregasszony mindenki másnak tud köszönni, akkor nekem mért nem. Na mindegy... ha neki így jó, akkor ezentúl leszokok erről.

2011. okt. 5. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy süket? amúgy nekem sok ilyen szomszádom volt, le kell kakilni, nem köszönni, aztán kész.:)
2011. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztosan nem az.
2011. okt. 5. 18:30
 6/8 anonim válasza:
Legközelebbi találkozásnál szólítsd is meg! (Pl.: "Hé, f@szfej!"
2011. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na akkor te még szerencsés vagy nekem van 1 családi házam nem olyan nagy kb 6 éve építettük nem kicsi de nem tul bagy pont jo praktikus ls ötletes és a teraszom mögött nem szoktam mászkálni és észrevettem hogy egy cső átlóg az én portámra és 1 k**** nagy üreget hát nála nincs bekötve a csatorna még hanem aknája van és a mosógépnek a szennyvize ugy van kivezetve hogy a ház falán jön ki a pcv cső és átjön hozzám a párom rálépett a nagy luk mellé akkora üreget mosott a házam alá hogy ha valami bajtokoz akkor megölöm ja és olyan spul hogy nem hiv szarszippantót hanem fog 1 szivatyút belengdi a szaro aknába és kiszivattyúzza mulkor a konyhába főztem este felé meg pakoltam be a mosogatógépet és kimentem a poharakér a teraszra és orrfacsaró bűz volt hát vajon miért ja és a stílusa magával ragadó a rendőrség meg kiröhögöt
2011. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:18

Egy baseball ütő és a szomszédod társaságában beszélgess el vele úgy "finoman".

2011. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!