Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb 2 hete összevesztem valakiv...

Kb 2 hete összevesztem valakivel. Hogyan beszélhetnék megint vele?

Figyelt kérdés
Én túlreagáltam azt, hogy ő nem úgy viselkedett, mint egy barát. Ezért ő bunkó lett nagyon. És abból már csak a vita volt. Felhoztam, hogy én mindig segítettem neki, ő meg nem segít nekem. Erre azzal jött, hogy csalódott mert akkor nem is segítettem szívesen. Mondta, hogy akkor ő nem aar többet velem beszélni. Hogyan írjak rá most?
2011. jún. 11. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel vagy írj rá hogy sajnálod hogy a múltkor olyan hülye voltál és elgondolkodtál a dolgokon és blablabla :)
2011. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az ilyen nem menne mert szerintem inkább ő volt a hülye. persze én is hibáztam, de szerintem eltörpül az övé mellett.
2011. jún. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!