Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel de most végleg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A szülinapján elterveztünk valamit de közbe jött valami és besértödött késöbb dumálgatunk kb. 1 hét telt el.elkezdett bunkozni énmeg mondtam hogy ne legyél már ilyen hárpia mert akkor elmegyek és mondta menjek énmeg mondtam hogy oké és kikisért és elmentem.És most aztmondta végleg összevesztünk,nem békülünk ki mert nem kellesz nekem mint egy barát meg stb stb...és azért aggodok mer anyám ismerőse jos és aszonta az én játszmám a magány és ezt kell legyürnöm vannak barátaim de nem érzem ugy hogy megbizhatok bennük.mit tehetnék hogy kibéküljek az lb-mel?:(
2011. jún. 30. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ad1. jós szavára ne halgass(pénzért kamuzik) ad2 úgy is kibékültök 1, max. 2 héten belül ebben 100%-ig biztos vagyok.
2011. jún. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tomh negatív de ne békülj jobban jársz hidd el! :)
2011. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.És miért ne béküljek ki vele nem értem:S??
2011. jún. 30. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátok vagytok, akkor hamar kibékültök legyen akármi is
2012. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!