Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg angolul?

Hogyan tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek szinte nulla angol tudással ( csak az alap kifejezéseket tudom köszönöm szia meg ilyenek) Angliába (London)egyedül kb mennyi idő alatt lehet megtanulni kommunikációs szinten angolul ? És egyáltalán lehetséges ez ?
2011. jún. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert előbb-utóbb tényleg elsajátítható az a tudás. De hogy mennyi idő alatt, az függ sok mindentől, pl. nyelvérzék, meg milyen körben mozogsz majd ott
2011. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6-8 évesek 2 hét alatt (ezt egy Írországi embertől hallottam) gyerekek kimentek nulla nyelvtudással, két hét alatt már tudtak kommunikálni, utána már arra kellett figyelni hogy néha magyarul beszéljenek nekik mert elfelejtik az anyanyelvük... :D Persze hát gyerekek...

Ha van alap nyelvtudásod akkor tökéletesre csiszolhatod 2 hét alatt, ezt is hallottam valakitől.

De hogy nulla nyelvtudással hogy fog ez menni, azt nem tudom. Minél fiatalabb vagy, annál könnyebben. De biztos, hogy lehetséges! Persze nem kell úgy tanulnod mint egy gyereknek, hogy kilogikázod hogy mi-mit jelent, hanem utánajársz a hallottaknak :D

2011. jún. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2011. jún. 12. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor még tök könnyen fog menni, ha van egy kis nyelvérzéked. :)
2011. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!