Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunka. Melyik cég intéz...

Diákmunka. Melyik cég intéz ilyesmit Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék dolgozni. Azt mondták menjek be egy olyan céghez, ami közvetíti a diákokat. Mondták pl. a Joker-t, ám az csak Debrecen és vonzáskörzetére vonatkozik... Nem tudja valaki Szabolcs-Sz-B. megyében milyen közvetítő cégek vannak? Előre is köszönöm.
2011. jún. 11. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ezek közül mindnek van Nyíregyházán irodája.

2011. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És mindegy melyikhez megyek ugye?

Ja, meg olvastam , hogy kell a tüdőszűrő eredménye, meg arckép, meg ilyesmi... Az már akkor is kell, amikor elsőnek bemegyek jelentkezni?

2011. jún. 11. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én Budapesten dolgoztam a minddiáknál, és náluk nincs olyan nagyon sokféle munka, és az is igen megkötött, pl sokra csak 18 éven felülieket várnak. Szóval én inkább a másik kettő közül választanék. Hogy mi kell a jelentkezéshez, az szerintem a honlapokon fent van.
2011. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!