Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden stimmel itt (expressz...

Minden stimmel itt (expressz diákmunka)?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy hirdetésre, ami szerint irodába keresnek asszisztensek mellé diákokat. Írtam nekik és itt is úgy kezdték, hogy ők egy multinacionális vállalat, holott nem saját, céges e-mailről válaszoltak, ami szerintem egy multinál elvárható. A feladó nevénél tök más volt beírva, mint aki a levelet aláírta és most küldtek levelet, hogy akkor 26.-án 16 órakor a fényképes önéletrajzommal szíveskedjek jelentkezni. Ez így megy? Biztos ez, nem gyanús egy kicsit?

Augusztus tizenvalahányadikán adták fel, jó sokan is nézték meg, annyit adna, mint a Meki és nyilván itt emberségesebb körülmények lennének, akkor hogy lehet, hogy még van szabad helyük?


2011. okt. 26. 19:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!