Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kicsinálni...

Hogyan lehet kicsinálni valakit anélkül hogy egy ujjal is hozzáérnék? Konkrétan az érdekel hogyan lehetne őket lelkileg terrorizálni?

Figyelt kérdés

Van egy-két féreg ismerősöm akiket nagyon szivesen megőrítenék, igazából az sem zavarna ha felkötnék magukat. A "nő": egy buta, hasztalan, élősködő féreg, sajnáltatja magát, idegileg tönkre tesz és egy olyan embert használ ki aki csak emberségből nem verte be még a pofáját és tűri meg a környezetünkben.

A "pasi": egy hímkurv@, összejön nőkkel, majd pár hónap után lehúzza őket pénzzel, amit soha nem ad vissza, nem dolgozik, de mindig a legdrágább boltokban cicomázza magát, szoli, parfüm... tényleg tipikus ribanc. kamu cége van- többnyire ezzel teszi magát h ő milyen komoly üzletember...

Mindketten bőven megkeserítették az életem, értelmes válaszokat várok, nem olyat h bocsájtsak meg, meg hasonlók...


2011. jún. 12. 01:02
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem rosszindulatból, de lehet, hogy fel kellene keresned egy szakembert ezzel a problémáddal.

Jelentéktelen emberek ezek, miért hagyod, hogy ennyire felhúzzanak? Nem kell az ilyenekre még csak legyinteni sem, nem érdemlik meg.

2011. jún. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
tedd be nekik a Nyan Cat-et
2011. jún. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanannyi energiát szánsz arra, hogy magasról lesz@rod őket, mint amit a bosszúállás gondolatára, akkor nagyjából meg is oldottad a problémádat.
2011. jún. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pszichés hadviselés összetettebb dolog annál mint hogy itt hasznos és eredményes választ adjak.Már csak azért is (nem rosszból) mert a gyakori kérdéseken érdeklődsz ezután ergo gőzöd sincs a témáról!Mindenek előtt magabiztos, erős személyiség kell egy élet megkeserítéséhez!Ha ez megvan ismerned kell az ellenfél gyenge pontjait!Ezeket kiaknázva könnyen padlóra küldheted őket!(legalábbis ahogy jellemezted őket mentálisan nem valami kemény emberekről van szó és gondolom te sem vagy járatos e témában így ez a módszer tűnik a legegyszerűbben kivitelezhetőnek.)Egyszerűbben fogalmazva a rendelkezésre álló információ alapján arra kéne rá állnod hogy a lány mellől elmard a "barátait" a fiú esetében pedig nyilván a "homi oldalt" kell kihasználnod!Vagy figyelmeztesd azokat akiket ki akar használni!Ez mind nem lelki terror csupán nyomorgatás de ha jobban érdekel a dolog google-zz rá!
2011. jún. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 02:19-es hozzászólónak: Azt hogy én mennyire vagyok erős pszichésen, nem tudom, csak azt hogy olyan dolgokat tettek ezek amit nem lehet megtorlás nélkül hagyni. Talán még a gyengepontjaikat is ismerem, fura, de erre nagyon hamar rá szoktam jönni h kit hogy tudok szóban megbántani, de ez nekem kevés, azt akarom h az amit mondok nagyon fájjon.

Soha nem voltam olyan aki hagyja magát, bárkinek képes voltam nekimenni, és az "ellenfelemet" pont ez ijesztette meg.

Már bölcsiben is rossz voltam- sokat verekedtem, később csak romlott, majd amikor nagyon megvertem valakit, leálltam a fizikai bántalmazással, attól tarva hogy maradandó károsodást okozok, vagy megölök valakit. Úgyhogy marad az illető pszichéje. Meg akarom tanulni, meg KELL TANULNOM.

Ha valaki időt fordít arra hogy nekem sz@rt kavarjon, akkor viszonozni szeretném a kedvességét.

Dilidoki pedig tervbe van véve, de nem hiszem hogy megváltoztatna, senki nem tudott, max felveszek másoktól 1-2 jó szokást. Ha gondolod írhatjuk priviben is.

2011. jún. 12. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A legbölcsebb megoldás ha a pszichéjét átlövöd egy nyílpuskával! :D
2011. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!