Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kicsinálni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki azt mondta h szeret én neki adtam a szüzességem de sajnos nagyon távol lakunk egymástól ezért utána msn tartottuk a kapcsolatot elég sokszor voltak bunkó meg jegyzései utána bocsánatot kért de biztos h nem gondolta komolyan mert most h lejöhetne nem jön le mert össze vesztek a haverjával és velem üzengettet neki h ő lejön és a végén az lett h a szart kavarom a srác akivel le feküdtem rám hárítja a dolgokat és magát úgy állítja be min hogy ha ártatlan lenne most jöttem csak rá h nem szeretett és soha nem is fog és csak arra kelletem neki és ha úgy adódik h lejön úgy gondolja h akkor is majd jól meg baszhat. Viszont mivel nagyon meg bántott és ki akarom csinálni a srácot ötleteket kérek h tudnám úgy elintézni h az anyjához meneküljön sírva :@

előre is köszi (16L)


2010. jún. 22. 23:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
kezd el orálisan kényeztetni majd harapj egyet a makkjába
2010. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ne legyél olyan bunkó mint ő. Hív telefonon vedd fel és dobd be a legközelebbi sarokba a szobádban. Mutasd neki hogy haragszol, rosszabbul fogja érezni magát.
2010. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

nem szarul fogja érezni magát hanem gondolja majd "hoppá dühös na megyek megdugom akkor a szomszéd csajszit"

első

2010. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet de akkor elmondaná mindenkinek h le orálisan kielégítettem és csak ebből is én szívnám meg mert szó beszéd tárgyává válnék mert elég kicsi az a falu ahol én lakom :/
2010. jún. 22. 23:58
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
ok de ha belegondolsz akármit csinálsz az szóbeszéd tárgya lenne a faludban
2010. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%

Lenne egy durva ötletem :D

Hívd le magatokhoz..mond meg hogy kimész elé.Félórát simán késhetsz alapból mert messze lakik a srác ,és haza nemmenne. Aztán otthon csinálj neki egy finom teát jósok hashajtóval:D Tegyél úgy mintha megkaphatna téged.Kötözd ki(erre alapból gerjednek a pasik xD )kösd be a szemét,firkáld össze rúzzsal..egy szép fénykép és már mehet is napiszarra meg puruttyára :D aztán ugyis rögtön elindulna haza..csak nehogy hazafelé a vonaton végig a wc-n üljön..x'D

ez nagyon durva..de ha megcsinálod akkor büszke leszek rád..x'D

2010. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
igaz viszont az a gond h általában kicsit szégyenlős is vagyok + azt az orális dolgot soha nem csináltam senkinek főleg mivel ezzel az egy sráccal voltam eddig csak és mondtam neki h én nem is nagyon szeretném a számba venni :/
2010. jún. 23. 00:06
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szedj fel egy jó pasit a szomszéd faluból... és kocsikázzatok jókat a ti falutokban, és érezd vele jól magad...


Ja, amúgy meg inkább msn-en ird meg minden csajnak a faluból, hogy lefeküdtél vele, de tök gáz volt, csak bénázott, közben büdös volt a szája, és még csak ki sem tudott elégíteni, stb, stb...

2010. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

1. Szúrd ki a biciklije kerekeit!

2. Cseréld át a cipőfűzőjét a jobból-balba, balból-jobba

3. Uszíts rá egy kakast!


Üdv.: Barátod: Káosz Professor

2010. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

PEdig az első jó ötlet. :D

Nem kell elkezdened az "orális dolgot", elég ha ő azthiszi... lehúzod a gatyáját, aztán már haraphatsz is rá a cuccra ;) Nem fogja hidd el terjeszteni, ez neki cikibb... :D Ha meg mégis, letagadod, és kiröhögöd teis mint a többiek. Én tuti ezt tenném! MEgérdemli!

2010. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!