Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai világban két szerelmes...

A mai világban két szerelmes fiatal, akik házat szeretnének, hogy kezdjék el? Tudtok esetleg oldalakat ajánlani? Vagy ismereteket? Ami talán még kedvező is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdjetek dolgozni, aztán 40 év múlva talán lehet valami, bár kétlem !
2011. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vicces vagy,örülök,h te tudsz rajta nevetni...sajnos én nem...:(
2011. jún. 13. 20:48
 3/6 anonim válasza:
Lakáselőtakarékosság. Fundamenta v. Otp. Az állam támogatja évi X összeggel.
2011. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ja, és 3 hónap múlva kaptok hitelt is, ami önerőként funkcionál, ha banki lakáshitelt vesztek fel.


Vagy vesztek egy lepukkant házat és a lakáselőtakarékosságnál felveszitek lakásfelújításra a pénzt.

2011. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja ! Vegyetek fel hitelt, attól még nem lesz házatok, bár egy ideig, talán benne lakhattok ! Visszafizetés mikor, lesz, ha pl. nem lesz melód? Ugrotta lakásod-házad !A fundamenta meg szart sem ér, mire lejár a bagóg, fabatkát ér ! Én is raktam és 10 év múlva tudod mit ért, a telket nem tudtam megvenni ! Miről álmodoztok?
2011. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miről,miről?Még az elején vagyunk...Párom külföldön dolgozik,így könnyebb is letennünk bármit is.Csak az érdekelt volna hogy mi lenne ha ő nem lenne külföldön.Mert így azt tervezzük,hogy maximum 3 vagy 4 év és "kápéra" egy lakás.Csak olyan messze van még...Olyan tervünk is van h max 2 évig van kint aztán a többi hitel.Mondjuk a ház fele.
2011. jún. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!