Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyílt kérdés, kérés az oldal...

Nyílt kérdés, kérés az oldal üzemeltetőinek: Megoldható-e, hogy a kérdezők és a válaszolók is utólag javítani tudják a kommentjeiket?

Figyelt kérdés
Jellemzően a helyesírási hibákat kellene íly módon utólag korrigálni. Emberek vagyunk, mindannyian hibázunk, főleg azok akik belekötnek mások helyesírásába. De meg kellene adni a lehetőséget a javításra. De megeshet olyan is, mikor egy szakkifejezést ír valaki rosszul, noha a fejében jól van "eltárolva", a kommentbe mégis hibásan kerül bele, majd fél oldalnyi vita alakul ki arról, ki a béna.
2011. jún. 15. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Már többször felvetettem a kérdést én is...legalább a következö komment megjelenéséig lehessen a saját hozzászólásomat korrigálni.
2011. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A következő kommentig eltelt idő nem biztos, hogy elég, mert megesik, hogy valaki szinte azonnal gépeli a választ és mire észbe kap az ember, akkor már fújhatja.


A felvetésem jellemzően ráillik a többi internetes fórumra is.


Azt sem tartanám hülyeségnek, ha utólag törölhetné a felhasználó a kommentjeit, hiszen ugyanolyan joga volna ehhez is, mint leírni a gondolatait.


A probléma az lehet, hogy mi van akkor, ha valaki visszamenőleg megváltoztatja a kommentje szövegét és így a hozzá kapcsolódó szálak értelmetlenné válhatnak, de erre is lenne megoldás.


Egyébként nem hiszem, hogy sokan változtatnának a megjegyzésükön, szerintem tényleg csak javításra használnák a legtöbben. Azok akik már csak azért is javítanak, hogy egy vitában nekik legyen igazuk, más módot is találnak a közösség bomlasztására, bosszantására.


Szóval, nem hinném, hogy káosz lenne ebből...

2011. jún. 16. 16:50
 3/3 A kérdező kommentje:

Amivel még biztosan kihúzom a gyufát, az a pontozásos rendszer.

Értem, mi volna a lényege, de pont arra a célra használhatatlan.

Egy alacsony pontszámú is írhat olyat, ami megoldást jelenthet a kérdezőnek.

Nem beszélve arról, hogy nyilván sokan a kedvük szerint pontozgatnak, rossz kedve van, mindenkit lepontoz, ha jó, akkor felminősít...


Akkor már jobb volna a prog.hu-n működ értékelős rendszer, ahol maga a kérdező ad pontot a számára megoldást jelentő válaszra.

2011. jún. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!