Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény a Vivien névről?

Vélemény a Vivien névről?

Figyelt kérdés
Nekem ez a nevem..Teljesen ki vagyok tőle akadva:S:D utálom :S
2009. márc. 22. 14:47
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
95%
Szerintem nagyon szép név. Jól becézhető (Vivi, Vivus). A párom kislányát is így hívják és nagyon szeretem, tehát pozitív érzelmek kötnek ehhez a névhez.
2009. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szép név :)
2009. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
bocsi nekem nem nagyon tetszik
2009. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is tetszik, ha nem adta volna a baratnom ezt a nevet a lanyanak, akkor igy hivnak az en dragamat :D
2009. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%

nekem tetszik attól függetenül, hogy az összes vivien akit ismertem szörnyű volt.

de csak úgy tetszik a név hogy vivien, becézve már nem

2009. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi,de nekem valami plázacica jut róla eszembe...:Smondjuk engem meg Virágnak hívnak,szóval én se panaszkodhatok:D
2009. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
69%
nekem nem tetszik
2009. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%

Én a párjait is idesorolnám: Evelin, Cintia ( így írják egyáltalán?! ), Dzsennifer stb.

Pfujjj!

Magyar embernek...

A becézésektől meg alapból ki vagyok akadva, inkább vegyék már a fáradtságot ( legalább )a kedves szülők, hogy kimondják a teljes verziót, ha már ilyen cuki nevet aggattak a szemük fényére.

A fent említett verziókat egy családon belül véltem felfedezni ráadásul.

Az ilyentől jobb esetben is hányok...

Bocs!

2009. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem szép név.


Utolsó, kiváncsi vagyok, hogy neked milyen ősmagyar neved van. Annak kell lennie, ha annyira ellenzel minden más nevet.

2009. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
44%

??


Nem ertelek, mi az, hogy ellenzek minden mas nevet? Egy nevrol van szo, a Vivienrol. Errol szol a kerdes. Leirtam, hogy nem tetszik. Ebbol hogy szurted le azt a tanulsagot, hogy minden mas nevet ellenzek?


Kulonben sem ertem, miert kell lepontozni, ez egy velemenykero kerdes volt, es szerintem egyertelmu, hogy ilyen szempontbol hasznos valaszt adtam - leirtam a velemenyem. Ja, hogy ez masnak nem tetszik..? Elkepeszto.


Egyebkent a sajat nevemert sem vagyok oda, ha ez megnyugtatja a lelked.

2009. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!