Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már rohadtul elegem van! Mit...

Már rohadtul elegem van! Mit tegyek? --->>>> FONTOOOS

Figyelt kérdés

Hali

5. osztályos vagyok. A fiúk vannak 13-man. És óra közben állandóan ARRÓL tudnak beszélni... meg nem csak óra közben!!! 0-24-ben!!!! tudjátok, arról a 3 betűs szóról :S

És már qrvára idegesít(bocs a csúnya szóért) mert nem telik el olyan nap, hogy a fiúk által ne jutna eszembe AZ a dolog...

Remélem majd a védőnős órán lenyugodnak, de az se biztos...

Mit tegyek? Fogjam be a fülem?????


2011. jún. 15. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a szexről beszélsz, akkor ne aggódj! Inkább szokd meg. Ez a férfiaknál egész életükben így van. Ha felnőnek, remélhetőleg lesz annyi intelligenciájuk, hogy nem hangoztatják állandóan.


Érdekes, hogy a szex szót nem akarod leírni, de a káromkodás nem probléma...


manju

2011. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

10 éves, mit vársz? :D

Ez van vagy megszokod vagy kimész az udvarra.

2011. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:D köszi

de úgy értem hogy már nem is csak engem zavar, hanem a többieket is!!! Nem lehet tőlük tanulni! Állandóan nyögnek órán! xD

2011. jún. 16. 08:58
 4/13 elistvan ***** válasza:
100%
Beszélj a hüvelygombáról hátha abbahagyják. :)
2011. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
xD Ez jó :DD
2011. jún. 16. 09:20
 6/13 A kérdező kommentje:
de most a lényegere térve.......!
2011. jún. 16. 09:20
 7/13 A kérdező kommentje:
És állandóan nyögnek! elegem van! Már mondtam nekik: nézzétek az a-ha.hu-t! dehát olyan beszarik! azt se tudják sztem egészen merre-hány méter... Nagyvonalakban tudják...
2011. jún. 16. 09:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 7. osztályos, 14 éves lány vagyok, és nálunk ugyan ez a helyzet az osztályban. Az összes (de nem viccelek, mind a 10) fiúnak ez a témája. Az a leg idegesítőbb, hogy másra sem tudnak gondolni, és minden félreérthetetlen dolgot félre akarnak érteni! Sajnos pont olyan fiú ül mellettem, mögöttem és előttem, akik azt hiszik magukról, hogy "hű, de nagy fiúk", aztán felelés előtt majdnem becsinálnak a gatyájukba a félelemtől! :D Szóval nekem van egy olyan sejtésem, hogy csak azért mondogatják folyamatosan, mert náluk ez a "menő", és nem akarnak kilógni a sorból. Ha az lenne a divat, hogy az egerekről kell beszélni, akkor biztos vagyok benne, hogy ezt elfelejtenék, és arról társalognának. Szóval én azt mondom, hogy mindig az a téma, ami szerintük "menő". Talán egyszer elfelejtik... Reménykedjünk... :) (Addig is: kitartást!) :)
2011. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amikor órán nyögnek szokj a tanárnak hogy a fiúk állandóan a szex-ről beszélnek vagy mond hogy itt nyögdécselnek! a lényeg hogy hozd őket cikis helyzetbe! égjenek az osztály előtt! olyat mond hogy a többiek kinevessék őket az óra közepén! és akkor biztos abba hagyják:D 18/F
2011. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kérdezzétek meg tőlük, hogy mekkora nekik. ekkor vagy zavarba jönnek, mert ilyen korban még csak fejlődésben van nekik "az" vagy az lesz hogy elkezdenek menőzni (hazudni), hogy nekik aztán 17 centis, akkor mondjátok nekik, hogy mutassák meg. tuti, hogy nem fgoják. ha meg azt halljátok, hogy ujra arról beszélnek vagy nyögdécselnek vagy mittomén, akkor forduljatok oda hozzájuk és a hüvelykujjaddal és a mutatóujjaddal csinálj egy c betűt, ugy hogy a két ujjad vége között legyen olyan 6 centi, mintha az ő méretüket mutatnád, és kezdjetek el nevetni/kuncogni, hogy azzal a kis csöpséggel te ne akarjál szexelni:D én szerintem ezt így megcsináljátok tuti, hogy le fognak szokni róla. ezt most találtam ki, és talán egy picit ez ge.ciség tőlem, mert 16 éves fiú vagyok és ezt találom ki más srácoknak, de ha szexről van szó, akkor azt komolyan kell venni.... Ez van! na, majd írj, hogyha sikerült valamit, sok sikert!
2011. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!