Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen pszichoaktív növények...

Milyen pszichoaktív növények léteznek, amik legálisak, könnyen beszerezhetőek, és nem károsak az egészségre (vagy csak kicsit)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

XD

Semmilyen.

Ami beszerezhető és pszichoaktív, azt meg nem véletlen mérik ki grammra.

Amit úgy "találsz", abba meg jó eséllyel hamarabb halsz bele, vagy kerülsz kórházba (ha valaki időben megtalál), mint hogy sikerüljön betépni.


Mit gondolsz, ki fizetne érte egy vagyont, ha az út széléről be lehet szerezni?


Íme az iskolapélda, hogy a drogozás már rövid idő után szellemi leépüléshez vezet.

2011. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
[link] Mert itt vannak dolgok, csak nem tudom, hogy mennyire káros...
2011. jún. 19. 13:48
 3/10 A kérdező kommentje:
2011. jún. 19. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam egy két ilyen "finomságot". Elsőként hajnalkamaggal próbálkoztam öklendezésig ettem és eljutottam a tetejéig 4-500 magig.Az biztos hogy valamit megváltoztatott a tudatomba de hogy jó nem volt az is.Pláne hogy beis van áztatva vegyszerekbe a gyomornak nem a legjobb döntés.

Második hawaii törpét próbáltam ki.Gyakorlatilag semmi hatás.

Ezenkívül salviáztam is. Az jó viszont rövid és túl sokba kerül a kivonat a hatáshoz képest.Jopo magot próbáltam ayahuasca gyanánt (azóta már tudom hogy nem így megy).Na ezt nem bírtam ki gyomorral.Voltak még ilyen füstölök amiktől állítólag ellazulok de azok a vicc kategóriába tartoznak.


Én a gomoa nevű boltot ajánlom, széleskörű, tájékoztatnak, szállítanak is.És még az árakkal sincs gond.

2011. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerecsendió (mondjuk az termés) :D olvass utána
2012. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Salvia divinorum,2500ft 25g szárított levél

kb 10 percig tart a hatása

2013. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blackmetalmate666 válasza:
100%
Amit először kipróbáltam, az a csattanó maszlag volt.Nem ajánlom, mert nagyon kiszámíthatatlan a hatása.Kb. 1-2 óra múlva úgy éreztem magam, mintha félálomban lennék, aztán pedig hangokat haluztam tőle.Borzalmas volt.Aztán van még a hajnalka, nálam ennél is néha-néha voltak haluk, de aszt hiszem csak kétszer.Illatos macskamenta van még.Ez a legjobb.Legális, semmilyen káros hatása nincs és olyan a hatása, mint a zöldnek kb.Ha meg sokat szívsz belőle, akkor előfordulhat hallucináció.Aztán szerecsendió.Kb. egy egész magot meg kell enni (vagy 2-őt.) vagy lereszelni és yoghurttal megenni.Ezt még nem próbáltam, de azt írják káros.Van még az orvosi macskagyök, petrezselyemmag, mérgező saláta, amit elég sűrűn lehet találni szinte bárhol.Hortenziáról hallottam még, de annak is csak bizonyos fajtái, kapor is pszichoaktív, annak is az olaja.Amit én tiszta szívből ajánlani tudok, az az illatos macskamenta.Mai napig szívom (kb. 4 éve) és semmi bajom nincs tőle.Ezt amúgy szinte bármelyik virágboltban be tudod szerezni. [link] megnyitod a linket, és katt a "HTML verzió"-ra.Itt is van pár.Amúgy mindet megéri kipróbálni a csattanó maszlagon kívül, ha másnak nem, tapasztalatnak jó. :D
2014. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Annregin válasza:

A jósmenta legális, csak végig horrorisztikusak a hallucinációid.

A hajnalkamagot nagyapám kertjéből szedtem össze, jó volt egy darabig, de irtózatosat fostam utána egy egész napon keresztül.

A macskamenta volt a legjobb, mesztelen angyallányokkal álmodtam tőle és napközben is jó volt a kedvem.

A szerecsendió + alkoholt még nem próbáltam, az is ütős, 2 napon keresztül hat.

Egy ismerősöm gombázott és utána nem tudott értelmesen beszélni.

Másnap mondta, hogy "Mandelbrot" halmazokat látott egész nap.

2018. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lereszelsz másfél vagy 2 egész szerecsendiót. Kis hengerekbe összepréseled és kólával le nyeled őket.
2019. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kratom
2022. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!