Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meik a jobb...

Rainbowling212 kérdése:

Szerintetek meik a jobb Olaszországba menni vagy Horvátországba?

Figyelt kérdés
olaszországban sok jó dolog van, finom pizza, rák stb.., de Horvátországban meg jól lehet búvárkodni! Mind2 helyet szeretem,és legszívesebben mind2 helyre mennék de csak 1 helyre mehetek! Szerintetek hova menjek?
2011. jún. 20. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Horvátra szavazok
2011. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha csak a kaja miatt mennél Olaszországba, akkor inkább menjél Horvátországba, mert horvátoknál is ugyanolyan finom a pizza meg a rák, meg minden tengeri kütyü! horvátoknál még a tengerpart is változatosabb. olaszokhoz inkább városokba hegyekbe, falvakba mennék.
2011. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat! megyek elöszedem a búvárcuccot:D 2 hét és indulook!!
2011. jún. 20. 13:06
 4/4 anonim válasza:

Horvátországot javaslom, mert a tengerpart nagyon szép, és a búvárkodáson kívül gyönyörű óvárosokban sétálhatsz! Olaszországban Lido di Jesoloban jártam, életemben akkor láttam először tengert, hát mit ne mondjak...szerencsére Velencére át tudtam menni, az vigasztalt. Jesolo tengerpartja hosszú és homokos, viszont nekem a horvát partszakasz a tagoltság és a szigetek miatt változatosabb!!


Amennyiben lehetőséged engedi, akkor szerintem tedd a következőt:

Nyáron horvát tengerpart, míg ősszel vagy tavasszal valamelyik olasz város (pl. Róma vagy Pisa, esetleg Velence) és innen már karnyújtásnyira van a tenger => 2 legyet ütsz egy csapásra :) Megjegyezném, hogy az olasz városok a nyár folyamán eléggé fülledtek...

2012. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!