Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elköltözik a legjobb barátnőm,...

Elköltözik a legjobb barátnőm, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátnőm, hogy júniusban elköltöznek Budapestre, és tudom, hogy ez igaz. (Én Miskolcon lakom, és ő is, innan fog elköltözni). Ő volt az a barátnőm, aki közel lakott, akivel le tudtam menni, és akinek tudtam a telefonszámát. Ha arra gondolok, hogy többet nem megyünk majd télen szánkózni, és el fog múlni az az idő, amikor együtt voltunk, szomorú leszek. Már több éve barátnők vagyunk. Van egy másik barátnőm, de ő 3-4 évvel fiatalabb nálam, és csak át szokott jönni, meg néha én megyek hozzájuk (bár közel lakik). Az osztálytársaim közül meg nincs olyan lány, akivel a sulin kívül játszani, találkozni szoktam. Mit tegyek most? Szerintetek érdemes új legjobb barátnőt szerezni, vagy inkább vele tartsam a kapcsolatot, és játsszak a másikkal?

11/L


2011. jún. 20. 14:33
 1/3 anonim válasza:
szerez egy uj csajt
2011. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keress újakat, de tartsd vele is a kapcsolatot.
2011. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maradj vele kapcsoltban, attól, hogy messzebb lesz tőled, még beszélgethettek és talán majd találkozni is tudtok, valamikor. Szóval csak a távolság miatt ne hagyd ezt a barátságot elveszni.

De keress új barátokat is, mert a távolság azért jelentős. Meg amúgy is mindig jól jön pár új barát :D

2011. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!