Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem tolt ki velem...

Szerintetek nem tolt ki velem az élet? :D:D

Figyelt kérdés
Először is, meleg vagyok, ami nem is lenne gond, aztán meg csúnya vagyok, és sokan nem értik meg h ez nekem miért gond.. persze, mert nem nekik kell ebben a testben élniük,és ez sokszor már a mindennapjaimat megnehezíti... azért mert egyszerűen nem tudok olyan emberrel lenni, aki nem tetszik, és általába a helyesebbek tetszenek, igaz nem mindig.. 21éves vok és szűz:D:D szerintem az is maradok, nem vok kocka, emberek közé is járok, de úgy érzem h egyedül fogom leélni az életem.. már öngyilkosságon is gondolkodtam de annak nincs értelme.. csak annyira rossz, tudom h nem lehet mindenki boldog de akkor is..miért pont én :D :S most azt h nem vok egy pénzes nem említem mert az nem fontos dolog sztem.. van aki hasonlóképp van?:D
2011. jún. 22. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de! lenne értelme az öngyilkosságnak....
2011. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

> Szerintetek nem tolt ki velem az élet? :D:D

De igen.

De legalább tudsz rajta röhögni...


> már öngyilkosságon is gondolkodtam

> de annak nincs értelme..

Nincs.


> van aki hasonlóképp van?

Az valószínű, hogy én is egyedül fogom leélni az életemet, de teljesen más miatt, mint te. Nem vagyok meleg, és ronda sem. Kocka vagyok :) :(

2011. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyan, én szép vagyok, hetero, okos, és már nem szűz... de ettől még gondolj a szép dolgokra. pl: lepkék! A homiknak bejönnek a lepkék, nem?

Vagy mondjuk örülj az élet apró örömeinek pl: van lábad! Van lábad, igaz?

De ha a lepkéket se szeretnéd és lábad se lenne, akkor is van miért élni... csak... azt még nem tudom miért...

2011. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát szerintem ezen már csak nevetni lehet, h ennyire rossz lapokat dobjon a gép..
2011. jún. 22. 23:42
 5/13 A kérdező kommentje:
most ne ilyen közhelyes melegre gondolj, full normális vok, és szeretem a lepkéket is mint a többi állatot:D nem vok az a felvonulásos fajta
2011. jún. 22. 23:43
 6/13 anonim ***** válasza:
nem lehet neked annyira rossz, ha a mondatok végére ":D" jelet raksz. :P
2011. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
alapjáraton vidám természetű vagyok, és nem búslakodok, de néha eszembe jut ez a dolog és akk eléggé el tudok kenődni :S olyankor semminek nincs értelme.. de aztán túl teszem rajta magam és így tovább, de ez nem működik örökké szerintem
2011. jún. 22. 23:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Valamiben csak jó vagy... ha nem is a legjobb, de legalább egy pöppet átlag feletti. Végülis senki se lehet béna mindenben...

Szóval, ha megvan az, amiben jó vagy és ha azt a dolgot szereted is, akkor abban megtalálod a boldogságod.

2011. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt mondják h nagyon jól rajzolok, tényleg jól, de az semmi sztem
2011. jún. 22. 23:57
 10/13 A kérdező kommentje:
és mellesleg, szerelem nélkül nincsen boldogság, úgy leélni egy életet h vki ne szeressen és ne szeressék, nagyon kegyetlen dolog sztem :/
2011. jún. 23. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!