Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy néznél ki mint Will...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy néznél ki mint Will Ferrel nem gondolkodnál azon hogy miért cs. Szett ki velem így az élet? (kinézet)

Figyelt kérdés

sztem ez a csávó egyáltalán nem jó képű .és biztos nincsenek ilyen gondolatai. sikerből kap eleget. az meg elég arra hogy boldog legyen. amúgy egyáltalán nem tudom milyen egy ember lehet ,de emeljük ki őt?

lányok szerintetek nem csúnya a csávó? nektek bejön?


jómagamat sokkal jóképűbbnek tartom de mégis olyan rossz hogy lelkileg nem vagyok olyan erős..


18f


2011. aug. 21. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
dugnám will ferrelt
2011. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most olvasom vissza. elég hülyén hangzik a kérdésem .szval csak annyi lenne hogy lányok ti járnátok ilyen kaliberű fszival?
2011. aug. 21. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:

csak hülye szerepekbe teszik bele..

amúgy teljesen átlagos.. ha a belseje tetszik. szerrelmes vagyok belé akkor nm akadály

2011. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést abszolúte nem értem.
2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na, igen... ennyit szamit az, hogy valaki leragad-e ott, hogy az esetleg nem tul elonyos kulso adottsagai miatt kesereg, vagy tullep ezen, mas dolgokkal foglalkozik, mas adottsagait csiszolgatja es mas modszerekkel jut el a sikerekig!


Ott van peldaul Sebeok Janos... nem egy klasszikus ferfiszepseg, igaz? Megis van/volt elettarsa, mert vannak olyan vonasai, amelyek vonzova tehetik bizonyos nok szamara. Nyilvan nem topmodellekkel fog porogni, de tud talalni hozza illo baratnot...

2011. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rájöttem hogy nem a külsőmmel van a bajxd. szval nem is lenne okom rá keseregnem. hanem magával az emberekkel hogy nem találok olyan akivel igazán jó kapcsolatot tudok kialakítani. max haver .vagy beszélgetőpartner ,de semmi több. és nekem sokkal több kell. abból adódóan hogy az igényeimet nem tudom kielégíteni. kevés dolgot könyvelek el sikernek ezért kevesebb az önbizalmam :\
2011. aug. 21. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudom,valahogy úgy érzem néha,hogy inkább lennék "csúnyácska" csak érezzem magam jól a bőrömben és legyen önbizalmam..most mindenki szépnek tart, de egyszerűen nem tudom elfogadni magam, így a kisugárzásom 0
2011. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

akarsz változni vagy jó ez így neked?

mi lehet az oka?

2011. aug. 24. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy mi lehet az oka :) egyszerűen sokszor érzem azt,hogy nem vagyok elég szép..stb és olyankor mindenkit jobbnak látok
2011. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát már a kérdést sem értem, de próbálok ráválaszolni. Lehet nem egy férfiideál Will, de ezt ellensúlyozza kitűnő humora és színészi tehetsége. Ugyanis a totál idióta szerepet sem könnyű alakítani sőt nagyon is nehéz. Ő nem a kinézetével hanem a tehetségével ért révbe megérdemelten. Nem szeretnék úgy kinézni mint Ő, de ölni tudnék ha csak fele olyan tehetséges lennék mint.
2012. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!