Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak velem ilyen kegyetlen az...

Csak velem ilyen kegyetlen az élet? Vagy csak én vagyok gyenge?

Figyelt kérdés

Mostanában semmi nem úgy alakul ahogyan szeretném és elég sokszor úgy mond meg viccel az élet!Általában lazán veszem a dolgokat de de néha besokalok és elég sok kudarc ér mostanában,nem nagyon szoktam nyavajogni csak kiváncsi vagyok hogy ki hogy kezeli a kudarc élményeket!Azért írtam ide mert többek közt kihat a családomra is és az élet minden területére!

Ha kudarcos időszakod van azt hogy kezeled?


2011. máj. 23. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétabban? Mi történt veled? Nekem alapjáraton rossz az életem sok szempontból, most éppen jo hangulatomban vagyok, de nekem is vannak gyenge pillanataim,elég gyakran.
2011. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezelj minden kudarcot, problemat kulon kulon. Vivodj meg az egyikkel, utana kezdj a masik megoldasaba.

Tudod mit mondanak. Ha az elet siman menne, unalmas is lenne.:)

2011. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj így hozzá, hogy csak Veled kegyetlen..mindenkivel szeret viccelődni :S:) gondolj arra hogy ez csak egy átmeneti dolog, és minden rendbe jön idővel. Persze ehhez Te is kellesz:) Ne agyalj a kudarcokon...
2011. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, amit nagyon konnyen feldolgozok es mondjak masok, hogy milyen jo, hogy igy sikerult valamit feldolgozni, mig mas dolgokban nagyon nehez es arra meg mondjak, hogy el kell engedni ezt a rossz dolgot, ugysem lehet rajta valtoztatni, de nehez (de ez utobbi ritka, de most epp van 1 ilyen, de az tenyleg sulyos dolog volt).


Mondjuk en a rosszat nem kudarckent elem meg, hanem tanulopenzkent. Minden rosszban van valami jo - eszerint elek es ez mindig is igaz volt az eletemre. Az ember a rosszbol tud tanulni, ha csak jot tapasztalnank, nem lennenk erosek, megedzettek, felkeszultek rosszabb napokra.

2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!