Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van azzal a nőkkel akik 20...

Mi van azzal a nőkkel akik 20 vagy 30 év felett sem csókolóztak és soha nem volt férfi az életükbe? Kamaszkorukban otthon ölősek voltak vagy nem mentek oda maguktól beszélgetni a fiúkkal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 12:23
 1/5 anonim válasza:
18%
Bocsánat tudom nem ide kellene írni. De valaki nem tudna segíteni, hogy hogy lehet kérdést írni? Mert nézegettem már az oldalt de nem találtam semmit sem. Lehet én vagyok a figyelmetlen tényleg bocsánat de valaki segítene ?
2011. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te normális vagy?
2011. jún. 23. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki a dolog...egyszerűen nem társasági típúsuak...ismerek sok ilyen nőt a környezetemben is és jól megvannak egyedül...tetszik nekik a függetlenség és hogy nem kell egy másik partner igényeire is ügyelniük

2. válaszoló ott an alul ha lelapozol bal oldalt, hogy j kérdés arra katt és válaszd ki a kategóriákat és írhatod kérdést....de ezt nem ide kellett volna tényleg...na mind1

2011. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
új kérdés*
2011. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Új kérdés, és kiválasztod a kategóriát/ előbb a kategóriát, aztán az 'Új kérdést' választod ki.

Előfordulhat, hogy nem társasági lények. Én sem vagyok az, és jól megvagyok így. Azért még nem kell lenézni őket. (Amúgy ha már gyerekkorukban is öldököltek, akkor nem csodálom, hogy nincs párjuk.)

2011. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!