Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van azzal a nőkkel akik 20...

Mi van azzal a nőkkel akik 20 vagy 30 év felett sem csókolóztak és soha nem volt férfi az életükbe? Kamaszkorukban otthon ölősek voltak vagy nem mentek oda maguktól beszélgetni a fiúkkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Élnek, idővel ha akad udvarlójuk, akkor férjhez mennek, ha akarnak, ha nem, akkor vénlányok maradnak.
2011. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen van valami velük.

Lehet egyedül jobban érzik magukat...:-??

2011. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl jobban érzem magam egyedül és nem is szeretnék kapcsolatot egyáltalán. A vénlány pedig ősrégi szó, manapság nem használják.
2011. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló hány éves vagy? és nem is csókolóztál soha, miért?
2011. júl. 8. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
20, nem tudom, azért mert nem érdekel a téma, de úgy egyáltalán. Soha nem is gondoltam rá, csak most már gyakran jönnek ezzel mások hogy na hogyhogy nem, én meg csak nézek általában mert nem tudom ennél bővebben megmagyarázni, mint hogy nem érdekel. Jövőbeli terveimben sem szerepelt soha hogy barátom legyen, meg házasság meg ilyenek. Tényleg csak akkor jut eszembe a dolog ha valaki felhozza a témát.
2011. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló én 15 éves koromig teljesen így éreztem, ahogy kezdtem 16 lenni ez megváltozott. Akarok már olyan fiúval járni aki szeret.
2011. júl. 9. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó hát szerintem 15 évesen és előtte ez még teljesen normális... Mindegy, engem nem érdekel, meg a személyiségem is olyan hogy nem viselek el másokat, azt sem akit szeretek (pl szüleim), szóval nem is szeretek igazából senkit. Nem is akarok, mivel tök jól megvagyok egymagam. Ennyi.
2011. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!