Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tesco Fila gurulós sporttásk...

A Tesco Fila gurulós sporttáska fogantyúja milyen hosszan húzható ki? 10 cm? 40 cm?

Figyelt kérdés
Az én példányom, amit sikerült szerezni, csak kb. 10 centire húzható ki. Nem tudom, hogy hibás-e, viszont feleslegesen nem bumliznék ki a Tescóba, ha nem is hibás. Megnézném szívesen egy másik táskán, de ez a fajta mindig azonnal elfogy :(
2011. jún. 23. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is most készülök venni. amugy az fura ha csak annyira megy, én mintha láttam volna hogy tök normálisan ki lehet huzni. meg végülis fila, ugyhogy szerintem valami gáz van tieddel.


de mondom, ez nem 100%, és azért még nézd meg nem e jön mégis ki.

2011. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, én vagyok az előző. tegnap vettem én is, már tervben volt. és a kihuzos huzhatos része nem 10 cm-re jön ki, hanem sokkal többre. ugymond 2 szakaszban lehet kihuzni. vagy probalkozz még vele, vagy vidd vissza.
2011. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, visszavittem, és szó nélkül kicserélték, az új már teljesen jónak tűnik!
2011. jún. 30. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:

remélem,olvassátok még a kérdést...mivel máshol nem kapok rá választ,megkérdezem itt...mekkora a táska? szélesség-hosszúság-mélységre?

köszi előre is

2011. aug. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom lemérni, de menj tescoba és nézd meg.
2011. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!