Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy lennék olyan, mint ő....

Úgy lennék olyan, mint ő. Csak irigyelni tudom, de tudom azt is, hogy soha nem lehet olyan, mint ő. Legjobb barátnők lettünk, és mégis, gyakorta úgy érzem, úgy tekint rám, mint egy senkire. Fog ez változni valaha?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Elég husis,nyugodt természetű lány vagyok, nem ilyen plázába járós. Suliban soha nem barátkozott velem senki, egy barátnőm volt a hosszú évek során, de végül, ő is iskolát váltott. Ez évben félévkor jött hozzánk egy lány, a messzi amerikából költöztek haza. Már amikor belibbent az ajtón, láttam rajta hogy teljesen más, mint az osztályból bárki. Már nem kinézetre, hanem úgy amúgy. Az osztály plázacicái egyből elkezdték becserkészni, a pasik meg a lábai előtt hevertek. Szép lány, ő az a típus, akinek mindenki keresi a társaságát, és lesi minden szavát. A hét vége felé észrevettem rajta, hogy nem érzi jól magát a lányok közt, és rengeteget tekint az osztály bal hátsó sarkába, ahol mindig én ülök, magányosan. Azon a napon mindenki kiment szünetre, és ő hátra jött hozzám beszélgetni. Ettől a perctől kezdve lettünk elválaszthatatlan barátnők. Annyira jó, hogy van nekem, de néha úgy érzem, neki hátrány ha velem kell valahol megjelenni. Teszem azt strandon, és más egyéb. Ő persze mondja hogy jajj milyen buta vagyok, de...mindig mondja pasizzunk be. Ami általában arról szól, hogy rá ragad minden jó pasi, én meg ülök mint egy tök, és semmit sem tudok csinálni.Mutatja hogy beszélgessek velük,flörtöljek velük,de nekem ezek szerint ez egyszerűen nem megy,és ő is ennél többet sehogy sem tud tenni. Egyszerűen irigylem, nem tudom mit tehetnék ellene, remélem ez nem megy a barátságunk rovására. Rengeteget tesz értem, mondja mit vegyek, mit ne vegyek fel, együtt megyünk shoppingolni, de nekem az önbecsülésem még mindig nulla,így is, hogy egy ilyen lány a legjobb barátnőm. Fog változni a felfogásom valaha is? Mit tudnék tenni ellene? Előre is köszönöm!
2011. jún. 28. 12:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És mit változzak...oké, diétázzak, tulajdonképpen folyamatos diétán vagyok, egy nap kétszer eszek, délben és kora este. Szinte semennyit. Sportoljak...sportolok, néha futok is reggelenként, más változtatást nem írtatok, akkor most lehet én vagyok a buta, de nem értem :)
2011. jún. 28. 12:56
 12/14 anonim ***** válasza:

próbáld ne néha hanem rendszerességgel csinálni a sportot.

heti 2 3 futás stb

amiket leírtál elég jók (bicó,görkori)olyan ruhák amik jobban formálnak.

2011. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tudod ez egy szinte rám is illő kérdés. Azzal a különbséggel, hogy én vékony vagyok. A barátnőim olyan tipikus nagyszájú menő csajok: minden pasi oda van értük, mindig tudnak valami frappánsat mondani a velük flörtölő pasiknak, bátrak, bátran viselnek miniszoknyát, kiteszik amit ki lehet stb. Én nagyon visszahúzódó, amolyan szürke kisegér vagyok hozzájuk képest. És pont ezért mert ennyire semminek érzem magam velük, hiába jöttem ki jól velük, mindig alsóbbrendűnek érzem magam. Emiatt sokszor nem volt kedvem velük lenni, majd szép lassan lemorzsolódtam. 1,5 éve nem beszéltem velük, ők össze vannak nőve azóta is: látom, hogy hol voltak nyaralni, bulizni stb. Irigylem is őket, de közben meg nem bánom, hogy így alakult, mert mindig kevesebbnek érezném magam velük.


Azért írtam ezt le, mert gondold végig: mennyire szereted a barátnődet, át tudsz-e azon lendülni, hogy ő "jobb csaj" vagy folyton rosszul érzed magad mellette inkább.

2011. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülök, hogy ő van nekem, és érzem hogy szeret. Már elhívott a nagymamájához is, amerikába, kicsit kiruccanni. Folyamatosan strandon van, ahova persze hív engem is. Amikor kiírom, hogy unatkozok, ő egyből felhív, kérdezi csináljunk-e valamit, elmenjünk-e ide vagy oda..Érzem, hogy ő szeret, én is imádom őt, de nagyon. Viszont igen, néha zavar hogy ő jó nő, én meg nem. Plázába egy csaj szólt be valamelyik nap neki, hogy tud egy ilyen lánnyal akár csak kimozdulni is, persze egyből megvédett, mellém állt. Őt nem zavarja hogy ilyen vagyok, hát majd engem sem fog. Semmilyen beszólást nem hallok majd meg, és vele foglalkozom. Mert ő engem választott! :)
2011. júl. 18. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!