Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rátok melyik illik jobban: A...

Rátok melyik illik jobban: A "RENDES" HOROSZKÓP VAGY AZ ASZCENDENS?

Figyelt kérdés
azt mondják az aszcendens adja ki a személy szerinti tulajdonságokat,egyéniséget...nálam is így van inkább.
2011. jún. 29. 00:26
 1/4 anonim válasza:

A horoszkópom rák, oroszlán aszcendenssel. Nincs bennem semmi olyan, aminek az aszcendens szerinte lennie kéne (nem vagyok sem megfontolt, sem optimista és még sorolhatnám).

Én tipikus rák vagyok.

2011. jún. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy az aszcendens az, ami valójában vagy, a csillagjegy pedig az, amilyennek a környezted lát.

Én rák vagyok, bak aszcendenssel, és minden igaz amit erről írnak. :)

2011. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a horoszkópom bak,az aszcendensem mérleg , és mind a kettő igaz rám, és az is amit írtál,kedves kérdező.
2011. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én Bak vagyok,oroszlán aszcendenssel és ahogy most olvasgatom mindkettő igaz,bár az aszcendens inkább,amit én tudok magamról és a hori,ahogy mások látnak szerintem...
2011. jún. 29. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!