Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt nem értem. Ez igaz vagy...

Ezt nem értem. Ez igaz vagy csak egy botrányt keringető sztori? Féljek vagy ne a Balatonban élő cápáktól?

Figyelt kérdés

[link]


ezt az oldalt láttam és nagyon elrettentem attól , hogy valyon engem is megfog enni a cápa :/ .


szerintetek ez igaz vagy nem ? . Én már nem tudom :'(


2011. jún. 29. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Te elolvastad a cikket?

Ez mondjuk nem volt gyanus: "A kutatók arra nem találtak még magyarázatot, hogy miért volt a cápa farkán egy hatalmas, 80% kedvezményt nyújtó kupon." ???

2011. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xD elolvastam . szerinted csak poénnak szánták? :O Mert már a Blataonhoz se akarok menni nyaralni.
2011. jún. 29. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
áhh, kamu az egész.köztudott, h a cápák csak sós vízben élnek meg. És ha eddig nem találtak: az égből mégse pottyanhatott bele :D
2011. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bikacápa valóban képes elviselni a legszélsőségesebb sóstartalom ingadozást is, tehát képes felúszni a tengerbe ömlő folyókon és alkalmazkodni az édesvízi körülményekhez. Tehát elvileg éldegélhetne egy darabig egy bikacápa a Balatonba, de tudtommal, nem sűrűn van összekötve a Balaton sós vizekkel, így pöppet problémás lenne a felúszás.
2011. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek (: akkor mostmár megnyugodhatok?
2011. jún. 29. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg igen... de csak elvileg ;)
2011. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom , hogy most ez vicc vagy nem :(
2011. jún. 29. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha igaz lenne a Szellő István már rég benyögte volna fél 7kor, szóval mehetsz úszni. De ettől még mindig vannak éles kagylók, madarak, nagy csobbanós halak, vizikígyók meg ilyenek. :p
2011. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Kedves angelgirl22! Tudod, az ilyen és ehhez hasonló "poénkérdések" leglényegesebb része a kérdés utáni reakcióid. Fent kell tartani a válaszolók figyelmét újabb és újabb részkérdésekkel és pontosításokkal, de fontos, hogy a beszédet ne erőltessük túlságosan, mert akkor még a gyengébbek is levágják, hogy ezt nem gondolhatja komolyan senki. Már az utolsó előtti pontosítást se lett volna muszáj, de ez az utolsó már sok.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de túl lépted a határt. :)

2011. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!