Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülyének néznétek egy lányt...

Hülyének néznétek egy lányt aki fehérneműben fürdik a Balatonban?

Figyelt kérdés

velem történt nem rég, mert éjszaka ellopták a szárítóról a fürdőruháinkat de nekem csak 1 volt

18/L


2011. júl. 11. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

én azt gondolnám, hogy elveszett a fürdöruhája. vagy otthon maradt. és sajnálnám, nem nezném hülyének.

arra pedig tuti nem gondolnék, h ellopták... de durva.

2011. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ava87 ***** válasza:
89%
Hát én nem hülyének nézném, maximum azt gondolnám (ha észrevenném egyáltalán), hogy nincs pénze fürdőruhára.
2011. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Ezen nincs mit gondolkodni: igen.

Vagy veszek fürdőruhát, vagy nem fürdök, de nem fogok fehérneműben igénytelenkedni.


Csak azt nem értem, hogy ha már megtetted, akkor utólag mit agyalsz ezen? Ha akkor nem érezted gáznak, akkor már ne érdekeljen, hogy mások szerint az-e!

2011. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

nem biztos hogy annak neznelek..:D de ha meglatok egy fiatal lanyt aki fehernemuben pozol arrol azt gondolnàm hogy vagy nincs penze, vagy otthon hagyta vagy elloptak.. XD

nem tudsz venni egyet?:D nem olyan draga 1-2 ezer forint :D

2011. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem neznem hulyenek. Annyit gondolnek, hogy otthon felejtette, bar en nem a fehernemut javasolnam, hanem pl. a polot hagyd magadon. Strandon gyakran latok ilyen embereket a vizben. Sajnalom, hogy meg a furdoruhadat is elloptak. Ez egyszeruen kesz rohej...valakinek nagyon kellett egy furdoruha? Ez Magyarorszag.
2011. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó előtti éjszaka volt és 1 napra nem akartam venni meg pénzem sem volt
2011. júl. 11. 17:39
 7/19 A kérdező kommentje:
beteges dolog fürdőruhát lopni...
2011. júl. 11. 17:40
 8/19 anonim ***** válasza:

attol függ hogy milyen emberekkel van.

tehát ha azt látom hogy többen vannak és nagyonjól szorakoznak akkor csak aztgondolnám hogy biztos fogadtak hogy be mer-e igy menni. vagy hogy csak poénból:)

de ha a családjával látnám ugy akkor lehet énis azt gondolnám hogy nincs pénze fürdőruháraxd

2011. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem a családommal voltam
2011. júl. 11. 17:42
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolnám, h nincs pénze szegénynek fürdőruhára. A kis cigánygyerekek szoktak bugyiba / alsógatyába fürdeni a strandon :S
2011. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!