Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség az imax 3D és...

Mi a különbség az imax 3D és a digitális 3D között?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Imax 3d-t alapból 3dben forgatják le, a digitálisat pedig konvertálják. Mind2-höz volt szerencsém, elég nagy a különbség közte. (IMAX 3d-t csak pesten érdemes nézni, más 3d-t szerintem nem is érdemes, vagy azt is csak pesten, mert pl. Miskolcon nagyon rossz)
2011. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló azt sem tudja miről bszél, ahogy látom csak okosnak akar tűnni xD

Mindkettőt eleve 3D-ben forgatják, csak az Imax +d jobb felbontású, mint a digitális, és az Imax 3D-nél poláris és apoláris lencsék vannak, így választja ketté a képet, a simánál pedig piros és kék lencsék, ezért jobb az imax 3D. + a vászon is nagyobb imax moziban :P

2011. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért kell lenézni rögtön a másikat. Én úgy tudtam, hogy azok konvertáltak. Digitálisan átalakították, vagy ilyesmi. Menőzz tovább a lencséiddel, de akkor sem tudálékoskodtam. Nem ismersz, és rögtön leszólsz. Tényleg KÖSZI SZÉPEN!
2011. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem leszóllak, csak nem értem miért kell úgy válaszolni egy kérdésre hogy nem tudod a válszt. Nézz utéána, vagy ne válaszolj, annak semmi értelme ha félrevezeted a kérdezőt.
2011. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem lenézésből mondom de mindketten hülyeséget mondtatok. Annyi az egész különbség hogy az IMAX 3d nagyobb vászonra van vetítve(én se gondoltam volna.) . Tehát ebbe a nagyobb a felbontása dologban volt valami, de a lencse dolgot azt viszont sehol nem írták.Lehet hogy az oldalak készítői nem tudták jol, de lehet hogy nektek kellett vola csak egyszerűen ,,ráguglizni"!
2011. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!