Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok horgásztót...

Hogyan tudok horgásztót építtetni?

Figyelt kérdés

Van egy 3hektáros földem mellette erdővel.Oda szeretnék építeni egy horgásztót.De nem tudom hogy álljak neki..

Élősszőr meg kell terveztetni aztán meglehet pályázni?Milyen engedélyek kellenek hozzá?


2011. júl. 4. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ásol egy nagy gödröt ásóval sokáig tart szal bérelj egy nagy földvájó bizbaszt rakdd tele vízzel meg különféle halakkal növényekkel egy idő után elterjednek bene a halak is meg a növények is :)
2011. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)Jó lenne ha ilyen egyszerű lenne..Én egy sikeres jól működő horgásztót szeretnék,szállás lehetőséggel,kapitális halakkal,és a pihenni vágyóknak remek kikapcsolódást nyújtani..
2011. júl. 4. 14:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom ezt milyen pályázattal lehetne megpályázni..
2011. júl. 4. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom de jól hangzik :)
2011. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már jó lenne ha valaki tudná:)!!!
2011. júl. 4. 19:06
 6/10 anonim válasza:

Ha az általad leírtakat meg tudnád valósítani, nem egy ilyen oldalon érdeklődnél, hanem ismerősöktől, szakemberektől.


Komolytalan, ha egy ekkora volumenű dologról itt, névtelenül kérsz segítséget.

2011. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sZeReNcS válasza:

[link]

A google a barátod !

2011. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
KEDVES HOZZÁSZÓLÓK! Azért érdeklődtem itt,mert apám szeretne építeni, de sose mer belevágni,ezért szeretnék neki elkészíteni valami tervet,esetleg pályázatot és oda adni neki,hátha végre belevág!
2011. júl. 7. 12:08
 9/10 anonim ***** válasza:
fail
2011. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Így már értem..


Hagyd meg ezt neki, nem gyerekjáték.

2011. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!