Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lekapcsoljátok ma a villanyt...

Lekapcsoljátok ma a villanyt otthon a Föld óráján?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 17:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%
Háát... Én maximum a villanyokat. Beteg vagyok, és a szüleim lementek vidékre. Az egész ház üres ( az emelet ), és eléggé rossz emlékeim vannak az itthoni sötétről kiskoromból.
2009. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%
Én mindent lekapcsoltam!:))
2009. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%

Sok értelme nincs. Régen ugye LEGINKÁBB világítást használtak - akkor még volt. Én nem kapcsolom le az egy szál 40W-os lámpámat - az pont 1 Ft megtakarítás lenne egy óra alatt (de a kapcsolgatástól hamarabb kiég, aztán vehetek százasokért újabb izzót - amíg még kapok. Ha nem kapok, akkor ezresekért fénycsövet). A szemem se olyan jó, hogy anélkül csináljak bármit.


Viszont a számítógép, a tv, a fűtés, stb. - na AZOK fogyasztanak rendesen. És nem kapcsolja ki senki. Én legalább csak akkor kapcsolom BE egyáltalán, ha tényleg használom.

2009. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

ez a körlevél mekkora baromság : DDDDD

megtörtént, lekapcsolták az emberek a villanyt (mi is) és mi történt? semmi nem roppant össze meg ilyenek. : D

2009. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

16:20!

Ha a pénzmegtakarítás a célod, akkor nem tudom mit nyivíkolsz 1 ft-ért, amikor a 20W-os energiatakarékos égő helyet, azt a régi sz@r 40W-ost használod.

2009. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én lekapcsolom, sőt, ha lenne lehetőségem felmennék a várhoz direkt erre az eseményre rendezett doboláshoz, és nézni hogy Budapest fényei kialudnak, olyan szép lehet mikor felkapcsolják
2010. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!