Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem meri sok ember...

Miért nem meri sok ember felvállalni felhasználó nevét?

Figyelt kérdés

Már csak azért, mert a felhaszn.név is teljesen kitalált, semmi köze nincs a valódi énünkhöz, legfeljebb egy kicsit :)

ok azt értem h ciki egyeseknek, meg ez alapján be lehet azonosítani h ki is az, ha ismered a felhaszn nevet...


2011. júl. 4. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
például azért mert ha egy kérdésnél látták a neved, akkor a következő kérdésednél, eleve úgy állnak hozzád
2011. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Draug ***** válasza:
70%
Mert sokan úgy vannak vele, hogy könnyebben nyilatkoznak teljesen arctalanul, bármilyen információ nélkül önmagukról... meg persze vannak, akik csak így tudják (vagy merik) osztani az észt... lehet itt látni bődületes baromságokat a válaszok között, 90%-ban név nélkül :P
2011. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
régebben azért, mert olyanokat írtam az egyik válaszhoz ami hátrányt jelentett volna később, meg amúgy tényleg másképp álltak volna hozzám
2011. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
mert ez egy ANONIM oldal. csak sok b.zi odaírkálta a nevét a válasz végére, így sok volt a visszaélés, ezér vezették be h meg lehet jeleníteni a nevet.
2011. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, én is kb ezekre gondoltam, köszi mindenkinek a választ, ment a zöld! :)
2011. júl. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!