Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Sportfogadás és poker terén?

Figyelt kérdés

Sportfogadásban is az eséllyesebbre rakom a lovét..

Pokerben pl AK -om van és az AQ nyer ellenem.. AA om van és Q drillel vernek ezek csak példák amik megestek velem a mai napon de vagy 20 szor el is buktam az összes lovém.. szörnyű.. miért lehet ez?


2011. júl. 4. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

(Meg ne sértődj, de) nem értesz hozzá.

Ha az esélyesebb nyerne mindig, szerinted nem ezzel keresné mindenki a kenyerét?

A pókerben meg nem csak a lapot kell nézni, számolgatni kell, pozíciókat nézni, az ellenfél játékát, stb...

2011. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na ne mond már szét számolom az agyam vágod.. meg figyelem a poziciót is és turn-ön feljön egy lap 95% hogy nyerek a gép szerint is vágod! Neki 5 százalék marad persze a floppon már all ineztünk nekem AK neki AQ a floppon jött A K 8 érted.. én vagyok elől persze all in! elfogadja! jön Q Q ez mi?????????? :D


Nameg a sportfogadás.. figyelemmel kisérem a korea kina kosár meccset.. fa*za a kína nagyon alig tudja elvenni tőle a labdát a korea.. 2. félidő eredménye 50 75 !!!! Kína vezet! Megteszem azt hogy ki ér el előbb 10 pontot a 3. félidőben


Megteszem a tétet! És csodák csodájára feléled az a kiba*zott korea folyamatosan veszi el a labdát kínától, róllam meg folyak a víz..

És bamm korea előbb eléri..



Na ez nem pech??? na ne már.. és hagy ne soroljam itt ülök egész nap a gép előtt vazzeg mert kiba*zott munkanélküli vagyok a ku*va segélyből feltolok 3 rongyot és atom szinten koncentrálok.. és még ezt is elbukom..

Hidd el én is jobban örülnék ha nem kéne ilyesmivel foglalkoznom , dehát mihez kezdjek munka nincs! Bár lenne.. inkább 12 órába melóznék minthogy itthon verjem a fa**omat asszony meg gyesen szoval elképzelésem sincs hogy miből lehetne pénzt csinálni dehogy nekem ebből nem na az már tuti..

bűnözni biztos nem fogok hát akkor abban milyen szerencsés lennék..

Nembaj ezentúl várni fogom a sültgalambot hátha belerepül a számba.. de a helyzet egyre kilátástalanabb.. kibeba*zott magyarország.

2011. júl. 4. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is munkanélküli vagyok.:(

A sportfogadás meg lutri (bár én is játszom, de én nem neten, csak lottózóban), de mindig mennek el meccsek, ráadásul a legtutibbak általában. A netes fogadások meg még nagyobb lehúzások, nem olvasod a bundabotrányokat?:) Inkább lottózóba rakj fel pénzt, mint neten.

A póker meg egy ilyen játék (nem tudom milyen téttel játszol, de kis téten nem éri meg, sok az amatőr, minden sz@rra bemennek), itt is inkább az élő játékot preferálom, jobban tudod figyelni az arcokat, kevesebben vagytok, stb... Neten csak komoly pénzes asztalnál vagy tournamenteken játssz.

(Első voltam megint)

2011. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hiszek a mesékben.. fel kéne ébredni belőle..

Komolyan nekem csak egy munka kéne ami nem 3 műszak mert esténként megdöglök.. és helyre tudnék jönni..

2011. júl. 4. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős...én is álomvilágban élek, ki kellene zökkenni, de nem megy...ezért tiplizek is Mo.-ról, amint tudok.
2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hookuszpook ***** válasza:
Rossz módszert választottál. Ha megér annyit, írjál privátot. Itt hosszú lenne leírni, hogyan vagyok én nyereséges a sportfogadásból. Ráadásul rizikó nélkül. Itt azért nem állok neki leírni, mert lehet, kitiltanának reklámozás miatt.
2012. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!