Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fektettek energiát balf*sz,...

Fektettek energiát balf*sz, szerencsétlen emberekbe?

Figyelt kérdés

3 olyan embert képzeljetek el akiknek semmi nem jön össze és mindenki utálja őket. Én felkaroltam, biztattam őket, társaságot, munkát csajt szereztem nekik. Mind azt mondta, hogy megváltozott az életük, örülnek, hogy ilyen "barát"juk lehet. Aztán szépen elkezdtek kihasználni és otthagytak a szarban.


Az első emberkével sokat jártunk bulizni, mindig beszállt a benzinbe ahogy azt szokás, aztán a végén már kezdte, hogy nekem úgyse számít az a pár ezer...

A másik ugyan ez, kapok étkezési jegyet, 2-3X meghívtam enni utána meg már kérdezgette, hogy van-e kajajegyem, mert enne valamit???

Olyan emberek akik pár hónapja egy csajt nem mertek leszólítani a diszkóban... 23-26-31 évesek


De a legjobb: Kinn voltam külföldön, elhagytam a pénztárcám, felhívtam őket, hogy küldjenek pénzt benzinre Western Union-on, ha hazaérek megadom. Mind talált valami kifogást!!!!


Szerintetek miért csinálták ezt velem?? Ezek után már azt hiszem nem véletlenül kerüli őket mindenki..


2011. márc. 19. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek miért csinálták ezt velem?? Ezek után már azt hiszem nem véletlenül kerüli őket mindenki.."


Tök igazad van.

2011. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a horoszkópod? Tuti egy segítőkész nyilas, vagy ilyesmi.

:-) (bocs a horoszkóp rovatból léptem ide)

2011. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor most ki is a balf*sz?
2011. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Tudtommal aki önzetlen az nem vár utána fiztséget meg hogy 'érdemes-e'. Miért nem kezdted úgy az elején, hogy te majd várod a viszonzást? Meg nem is kötelező segiteni te döntöttél igy szóval magadnak köszönheted. Barátokat nem lehet segtséggel megvenni.
2011. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már játszottam én is amit leírtál.

Hálát soha egy esetbe sem vártam,mert ma nem úgy működik a világ. A bibi ott volt, hogy előbb utóbb kezdik természetesnek venni,úgy gondolják hogy ez alanyi jogon kijár nekik. És megpróbálnak a nyakadra telepedni.

Amúgy ha úgy kötötted a lakossági folyószámládat,hogy a kártyát külföldön is tudd használni,akkor nem szükséges Westel Unionon keresztül bonyolítani az átutalást. A kártyád jó külföldön is. Tankolhatsz vele,bankjegykiadó automatánál is tudod használni.

2011. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem húztad meg a határokat.Okosnak is kell lenni,és tudni ha segítesz,rád telepedhetnek,ez előbb utóbb bekövetkezik.
2011. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így, ugyan ennyire nem volt durva mint a benzines sztori.

Koptasd le őket. De attól még nem vagy balfsz, nem kell, hogy te megváltozz más emberek tahósága miatt. Szerencsére vannak olyan emberek akik tényleg értékelik ha fontosak neked, meg törődsz velük, és ők is törődnek veled, csak kevés és neház őket megtalálni.

2011. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!